Marshall Goldsmith  

Autor:
Publikované: 2015-11-15 22:04:00


TOP kouč Marshall Goldsmith

Víťaz prestížnej Leadership Award 2015 už v decembri na Slovensku

TOP kouč svetových lídrov Marshall Goldsmith, ktorý začiatkom decembra vystúpi v Bratislave so svojím seminárom Líder budúcnosti, sa v utorok 10. novembra stal víťazom prestížnej ceny v oblasti vodcovstva, tzv. Leadership Award, ktorú každé dva roky udeľuje organizácia Thinkers50 sídliaca vo Veľkej Británii.

Prestížna cena, ktorá sa udeľuje od roku 2001 v desiatich kategóriách, je zameraná na pozdvihnutie najlepších súčasných svetových mysliteľov v oblasti manažmentu.

"Decembrová návšteva Marshalla Goldsmitha v Bratislave predstavuje významný krok smerom k rastu kvality manažérskeho vzdelávania na Slovensku, respektíve v strednej Európe," hovorí Michal Kováč zo spoločnosti Worington, ktorá seminár svetového kouča, prvý v strednej Európe, zorganizovala.

Kľúčovým odkazom decembrového seminára Marshalla Goldsmitha Líder budúcnosti budú rady a odporúčania, ako sa z manažéra stať skutočným lídrom. Seminár sa uskutoční 3. a 4. decembra 2015 na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Marshall Goldsmith je po Brianovi Tracym a Jackovi Canfieldovi ďalšou zo svetových autorít v oblasti rozvoja ľudského potenciálu, ktoré v minulosti odovzdali svoje skúsenosti aj na seminároch v Bratislave.

Spoločnosť Worington, ktorá prednášky svetových lídrov do Bratislavy prináša, aktuálne rokuje aj s ďalšími TOP lídrami o realizovaní seminárov aj v strednej Európe. Už v októbri 2016 sa manažéri a podnikatelia môžu tešiť na výnimočný dvojdňový seminár Total Business Mastery, ktorý povedie rešpektovaný biznis kouč Brian Tracy.

O Marshallovi Goldsmithovi

Dr. Marshall Goldsmith je svetovou autoritou v pomoci úspešným manažérom a lídrom pri dosahovaní pozitívnych a dlhotrvajúcich zmien v ich manažérskom správaní a vedení pracovných tímov. Je najlepšie hodnoteným výkonným koučom za posledné štyri roky podľa rebríčka Thinkers50. Počas svojej praxe pracoval s viac ako stopäťdesiatimi významnými generálnymi riaditeľmi a ich manažérskymi tímami. V oblasti vodcovstva školí firmy a koučuje TOP manažérov z rebríčka sto najväčších svetových spoločností podľa časopisu Fortune. V súčasnosti vyučuje na Dartmouth College Tuck School of Business a pravidelne prednáša aj na popredných vysokých školách. Viac informácií nájdete na stránke http://www.marshallgoldsmithlibrary.com/.

 

O spoločnosti Worington

Spoločnosť Worington prináša svetové autority v oblasti vodcovstva, inovácií a stratégií do strednej Európy. Prostredníctvom týchto uznávaných lídrov pomáha manažérom a podnikateľom získať tie najlepšie vedomosti a praktické znalosti, ktoré sú nevyhnutné pre dlhodobý úspech firiem. Jej hlavným cieľom je prispieť k rozvoju podnikateľského prostredia a následne aj k lepšej spoločnosti pre kvalitnejší život nás všetkých. Worington organizuje semináre v Bratislave aj v Prahe. V minulosti jej predstaviteľ Michal Kováč priniesol do Bratislavy svetovo uznávaných lídrov ako Brian Tracy či Jack Canfield. Viac informácií o seminári, ako aj o jeho organizátorovi, nájdete na stránke www.worington.sk

Zdroj: TASR,foto:googleDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.