#BLOGERROKA 2015  

Autor:
Publikované: 2016-03-12 14:18:00


#BLOGERROKA 2015 láme rekordy

Online a sociálne médiá majú svoje eso. Unikátny projekt #BLOGERROKA 2015 zarezonoval na slovenskej mediálnej scéne. Mienkotvorným blogerom ponúka možnosť zapojiť sa do súťaže a bojovať o titul BLOGER ROKA 2015 v desiatich kategóriách.

#BLOGERROKA 2015 je unikátny projekt v oblasti online a sociálnych médií. Blogeri a youtuberi majú možnosť nominovať svoje blogy do desiatich kategórií: Cestovanie, Gastronómia, Ekonomika, spoločnosť & biznis; Informačné technológie & inovácie, Krása & zdravý životný štýl, Móda, Život, umenie & kultúra a Najlepší blogerský príspevok 2014.

Výhra je lákavá. Hrá sa o prestíž a titul Bloger roka.

Po prvý raz sa budú môcť zapojiť i tvorcovia video blogov. Video k projektu #BLOGERROKA 2015 je dostupné na https://youtu.be/cbRucXJB-aY.

V priemere každých 46 sekúnd niekto zahlasuje za svoj obľúbený blog - vlog.

Do projektu #BLOGERROKA 2015, ktorý na Slovensku odštartoval len pred pár dňami, sa prihlásilo viac ako 340 blogerov a počet pridelených hlasov presiahol 13.036. Aktuálne na www.blogerroka.sk prebieha možnosť nominácií blogov a hlasovanie, ktoré trvá do 10. apríla 2016. Záujem o hlasovanie láme rekordy.

Návštevnosť webstránky projektu #BLOGERROKA 2015 len za prvých 7 dní súťaže dosiahla viac ako 41.000 unikátnych návštev. www.blogerroka.sk

O spoločnosti MEDIA IN

Agentúra MEDIA IN vznikla v roku 1993 ako prvá agentúra na Slovensku. Overená trhom, už 23 rokov s láskou píše príbehy, ktoré sa na poli marketingu a PR stali záujmom pozornosti širokej a odbornej verejnosti. Jej hlavné aktivity sú zamerané na oblasti: komunikácia a strategické plánovanie, PR a media relations, interná komunikácia, spotrebiteľský marketing, krízový manažment, CSR a filantropia.

MEDIA IN zastupuje na Slovensku medzinárodnú sieť PR agentúr Cohn & Wolfe, ktorá pôsobí v 63 krajinách sveta. Lokálne i nadnárodné spoločnosti sa obracajú na agentúru s dôverou, pretože vedia, že budovanie značky je pre tím MEDIA IN veľkou výzvou a inšpiráciou.

Kontakt: MEDIA IN – PR agentúra Zuzana LACOVÁ zuzana.lacova@cohnwolfe.sk

Zdroj:tasr,foto: blogerroka.skDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.