I Can Academy  

Autor:
Publikované: 2018-12-22 07:37:00


I Can Academy

Prinášame motiváciu do každodenného života

 

                V spolupráci s Michalom Hrehušom, zakladateľom I Can Academy prinášame skvelé informácie pre Váš život, ktoré Vám dokážu zmeniť život.
 Už niekoľko rokov Michal prináša prostredníctvom ican.sk množstvo hodnotných informácií z oblasti osobnostného rozvoja.  Zároveň prináša Motivačné semináre, ktorými  prešlo už viac ako 1500 účastníkov.


Na internetových stránkach uverejňuje Myšlienku dňa pre lepší štart ľudí do pracovného kolobehu. Pre dnešný deň je to táto - Váš deň závisí od toho, ako sa ráno naladíte. Každý deň môžete začať pozitívnou myšlienkou.

Úžasnou myšlienkou zo strany Michala Hrehuša bolo zriadenie internetového motivačného obchodu. Nájdete tam množstvo výnimočných kníh, diárov, darčekov pre Vás a Vašich blízkych. Podporte svoj osobný rast unikátnymi produktmi alebo potešte svojich známych darčekom, ktorý im pomôže myslieť pozitívne.

pre čitateľov portálu je k dispozícií aj Blog I Can Academy. Tu nájdete inšpiratívne články, rady, videá, tipy a odporúčania na filmy.

A nesmieme zabudnúť na Myslím pozitívne na Facebooku. Pripojte sa ku komunite viac ako 50 000 ľudí, ktorým záleží na osobnom raste a chcú sa podporovať v pozitívnom myslení.

 

Michalovi prajeme úspešný život, plný pokoja, zdravia a Božieho požehnania.Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.