NAFUKOVACIE VAKY  

Autor:
Publikované: 2016-07-26 09:27:00


NAFUKOVACIE VAKY

Dnes Vám predstavíme skvelý projekt mladých ľudí, ktorí sa rozhodli zlepšiť pohodlie všetkým, ktorí milujú lenošenie pri vode.

Predstavujeme Vám Nafukovacie Vaky
V našom e-shope Vám ponúkame horúci HIT LETA 2016. Nebaví Vás už nepohodlné ležanie pri vode na uteráku? Nechcete pod sebou cítiť ostré kamienky a na sebe štekliace mravce? Opaľovanie pri vode nebolo nikdy pohodlnejšie a chill v obľúbenej polohe taktiež.

Nafukovacie vaky sú originálne nie len vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu, ale aj vďaka svojmu celoročnému využitiu. Sú určené na pláž, na vodu, do terénu a dokonca aj na sneh. Veľkou výhodou je malé praktické balenie v podobe batoha a jednoduchý spôsob nafúknutia vetrom. Doprajte si svoj komfort kedykoľvek a kdekoľvek aj Vy a buďte neprehliadnuteľní!

Nafukovací vak je bezkonkurenčný spoločník pre odpočinok nehľadiac na miesto a spôsob použitia. Nech si chcete urobiť pohodlie na hudobnom festivale, oddýchnuť si na pláži alebo naopak hľadáte originálnu súčasť interiéru, je pre vás nafukovací vak tou správnou voľbou. Originálny produkt z kvalitných materiálov nemá obmedzenia vo svojom využití – až na limity vašej fantázie!

VLASTNOSTI

-          originálny nafukovací vak z prvotriednych materiálov - tkanina Ripstop

-          nosnosť 200 kilogramov

-          vak sa plní vzduchom bez použitia prístrojov behom pár sekúnd

-          ľahká údržba (umývateľný vodou) a dlhá životnosť

-          praktické bočné vrecká na fľašu, mobil alebo tablet

-          kolík pre kotvenie v cene

-          váha len 1,2 kg

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Nemusíte sa strachovať, kde a ako si sadnete, ľahnete alebo či si budete mať kde oddýchnuť. Nafukovací vak si môžete vziať kamkoľvek. Vak je skvelý pre odpočinok na pláži, môžete ho použiť namiesto nafukovacieho lehátka na vodu alebo ako kreslo pre kamarátov pri grilovaní. Na horách už nemusíte sedieť v snehu a vďaka možnosti regulácie tvrdosti nafúknutia si urobíte pohodlné kreslo aj doma v obývačke. Vak je na použitie pripravený v priebehu niekoľkých málo sekúnd a tkanina Ripstop udrží vak nafúknutý bez potreby dofúknutia po dobu minimálne 6 hodín.

 

NÁVYKOVÁ POHODLNOSŤ

Okrem pohodlného sedenia ponúka nafukovací vak aj rad praktických funkcií. Skladá sa z dvoch samostatných častí, vďaka ktorým si sedenie ľahko upravíte podľa vlastnej potreby. Vak disponuje aj postrannými vreckami, kam ľahko uschováte mobil, tablet alebo časopis. Kvalitná tkanina obsahuje nylonovú vrstvu, vďaka ktorej je vak veľmi odolný a nepretrhne sa.

Rozmery nafúknutého vaku sú 100 × 200 × 50 cm a pri vyfúknutí sa dostaneme na 40 × 30 × 10 cm. Pre ukotvenie vo voľnej prírode je pripravený kolík na pripevnenie k zemi.

Pre bližšie info kliknite na:

www.nafukovacievaky.sk, alebo FB: https://www.facebook.com/nafukovacie.vaky?fref=ts

 

 Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.