Online súťaž Freshhh 2016  

Autor:
Publikované: 2016-03-16 09:36:00


Online súťaž Freshhh 2016

Online súťaž Freshhh2016 ponúka možnosť vyhrať 25.000 eur - medzinárodná súťaž pre vysokoškolákov Freshhh2016 prebieha online v anglickom jazyku - víťazné tímy si rozdelia 25.000 eur a získajú možnosť pracovať v Skupine MOL - súťažné tímy sa môžu registrovať do 29. marca 2016.

Skupina MOL, ktorej členom je tiež spoločnosť Slovnaft, aj tento rok pripravila pre študentov vysokých škôl súťaž Freshhh. Medzinárodná online hra je zameraná na ropný a plynárenský priemysel a je vynikajúcou príležitosťou, ako si študenti medzi sebou môžu zábavným spôsobom zmerať sily a zároveň získať množstvo nových poznatkov.

Víťazi si rozdelia 25.000 eur a získajú možnosť pracovať v Skupine MOL.

Prvá časť súťaže prebieha formou online hry v anglickom jazyku. Trojčlenné súťažné tímy sa stanú manažérmi vlastnej ropnej spoločnosti, ktorú musia od začiatku vybudovať. Čakajú ich strategické úlohy týkajúce sa výskumných a vývojových projektov pre správu rafinérie či zavedenia a rozvoja jej produktov. Cieľom je vytvoriť čo najlepšie produktové portfólio.

Päť najlepších tímov z online časti sa stretne vo finále súťaže v Prahe. Tri najúspešnejšie si rozdelia 25.000 eur a získajú príležitosť odštartovať svoju profesionálnu kariéru po ukončení štúdia v medzinárodnej Skupine MOL v rámci absolventského programu Growww.

"Po víťazstve v súťaži Freshhh som dostal ponuku pracovať v Skupine MOL. V programe Growww som získal dobrý prehľad o fungovaní rafinérie a zistil som, ako môže moja práca prispieť k úspechu medzinárodnej spoločnosti," povedal Tomáš Pavlík, bývalý účastník súťaže Freshhh a programu Growww, ktorý v súčasnosti pracuje ako OTS inžinier spoločnosti SLOVNAFT, a.s.

Pre zapojenie sa do online súťaže Freshhh2016 je potrebná registrácia. Trojčlenné tímy tak môžu urobiť do 29. marca 2016 na stránke www.freshhh.net.

 

Viac informácií o súťaži nájdete na stránke https://www.facebook.com/molfreshhh.

 

O Skupine MOL

Skupina MOL je integrovaná, nezávislá medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť s centrálou v Budapešti, v Maďarsku. Pôsobí vo viac ako 40 krajinách a zamestnáva takmer 29 000 ľudí po celom svete. Prieskumné a výrobné aktivity Skupiny MOL vychádzajú z viac než 75-ročných skúseností v oblasti uhľovodíkov. V súčasnosti má Skupina výrobné aktivity v ôsmich krajinách a prieskumné aktíva v 13 krajinách. Skupina prevádzkuje v rámci integrovaného riadenia dodávateľského reťazca štyri rafinérie a dva petrochemické závody v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvátsku. Skupina MOL tiež vlastní sieť viac než 1 900 čerpacích staníc v 12 krajinách strednej a juhovýchodnej Európy.

Kontakt: Anton Molnár hovorca a riaditeľ Podnikovej a marketingovej komunikácie tel.: +421 905 393 161,
zdroj:tasr,foto:google

 Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.