Spin Master  

Autor:
Publikované: 2016-06-27 00:03:00


Spin Master posilňuje svoju prítomnosť v strednej a východnej Európe

Spin Master (TSX: TOY), popredná svetová spoločnosť v oblasti detskej zábavy oznámila, že plánuje rozšíriť svoje prevádzky do strednej a východnej Európy.

Spin Master, jedna z top 10 svetových spoločností na hračky, hry a zábavu začne obchodovať v regióne, ktorý zahŕňa Poľsko, Českú republiku, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko v roku 2017. Spin Master taktiež predpokladá distribúciu väčšiny svojich značiek a teší sa na blízku spoluprácu s maloobchodníkmi v jednotlivých krajinách. Spoločnosti patria také značky ako Zoomer, Bunchems, Air Hogs, Meccano a svetový predškolský fenomén PAW Patrol.

Predajné a marketingové funkcie spoločnosti Spin Master týkajúce sa expanzie do CEE budú riadené z Prahy a podporované centralizovanými európskymi finančnými a operačnými funkciami Spin Master, ktoré sa budú nachádzať v Bratislave. Predajné a marketingové úsilie pre CEE iniciatívu zahŕňa Poľsko, Českú republiku, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko.

 

"Spoločnosť Spin Master vybudovala silnú základňu v strednej a východnej Európe a veríme v naše nové vedenie v regióne, tímu v Prahe, ktorý sa stará o predaj a marketing a nášmu silnému a inovatívnemu portfóliu, ktoré postavíme na silnej prítomnosti v regióne, povedal Ben Gadbois, prezident a prevádzkový riaditeľ Spin Master Ltd.

Spin Master nedávno vymenovala Pavla Vana do novej role CEE generálneho manažéra. Pán Vano bude sídliť v Prahe a starať sa o predajné a marketingové aktivity v Poľsku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku. Pred vstupom do spoločnosti Spin Master pán Vano pracoval na pozíciách ako obchodný riaditeľ CEE-S a obchodný riaditeľ v Hasbro.

Expanzia do CEE nasleduje po oznámeniach zo začiatku tohto roka o austrálskej dcérskej spoločnosti Spin Master a nových kanceláriách a rozšírenom tíme v Mexiku.

 

O spoločnosti Spin Master

 

Spin Master je popredná svetová spoločnosť zaoberajúca sa detskou zábavou, ktorá vytvára, navrhuje, vyrába a predáva diverzifikované portfólio inovatívnych hračiek, hier, produktov a zábavného tovaru. Spin Master je najviac známy vďaka oceneným značkám ako Zoomer™ Dino, Bakugan Battle Brawlers™, Air Hogs®, a Hračkám roku 2015 Bunchems a Meccanoid G15. Od roku 2005 spoločnosť Spin Master získala 63 nominácií Hračka roku so 16 víťazstvami v celej rade kategórií produktov.

Spoločnosť Spin Master je uznávaná viac než akýkoľvek konkurent vďaka 12 TOTY nomináciám pre Inovatívnu hračku roka. Spin Master patrí medzi obmedzený počet spoločností, ktoré nie len vyvíjajú a vyrábajú svetové zábavné produkty, postavy a obsah, ale taktiež speňažujú tento obsah prostredníctvom tvorby, predaja a udávania licencií k produktom. Do dnešného dňa Spin Master produkovala šesť televíznych seriálov, vrátane seriálu z roku 2007 Bakugan Battle Brawlers a aktuálneho hitu PAW Patrol, ktorý je vysielaný vo viac než 160 krajinách a oblastiach po celom svete. Spin Master zamestnáva 1 000 ľudí po celom svete a má kancelárie v Kanade, Spojených štátoch, Mexiku, Francúzsku, Taliansku, Veľkej Británii, na Slovensku, v Českej republike, Nemecku, Švédsku, Holandsku, Čine, Hong Kongu, Japonsku a Austrálii.

 

Zdroj: Spin Master Corp., tasr.sk

 

 

 

 

 

 

INZERCIA :   www.vasprofit.skDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.