Alibaba group  

Autor:
Publikované: 2015-10-11 21:43:00


Skupina Alibaba spúšťa službu inovatívneho digitálneho zážitku...

Alibaba Group Holding Limited (NYSE:BABA), spustené dnes Alibaba Defined, komplexný digitálny zážitok vytvorený na to, aby pomohol divákom zo zahraničia lepšie pochopiť podnikateľský model, stratégiu, produkty a služby firmy.

Alibaba Defined obsahuje listy od výkonného predsedu Jacka Ma a generálneho riaditeľa Daniela Zhanga a ostatný tradičný obsah výročnej správy.

Alibaba Defined je teraz live na http://ar.alibabagroup.com/2015/index.html.

"Alibaba nepotrebuje nič vysvetľovať v Číne, kde sa spotrebitelia stretávajú s našimi výrobkami a službami každý jeden deň. No pre tých, ktorí žijú mimo Číny a ktorí majú obmedzený prístup k nášmu ekosystému, môže byť ťažké oceniť našu víziu, našu spoločnosť a to, čo chceme našou prácou dosiahnuť," povedal Joe Tsai, výkonný podpredseda. „Naša prvá výročná správa bola ideálnou príležitoťou pre vytvorenie komplexného zážitku pre každého, kto nám chce lepšie rozumieť."

Alibaba Defined má vizuálne bohatý interaktívny obsah na predvedenie ekosystému firmy Alibaba. Návštevníci sa môžu prejsť zážitkom predajcu, ako aj podnikateľa využívajúceho Alibabu na rozbehnutie, prevádzku a rast podnikania. Podobne môžu užívatelia zažiť jeden deň v živote typického spotrebiteľa, aby pochopili, ako 360 miliónov zákazníkov Alibaby ročne využíva jej výrobky a služby.

Na pochopenie Alibaby je potrebné aj trochu rozumieť Číne. Na tento účel Alibaba Defined transportuje divákov do modernej Číny a ponúka im pochopenie nevyhnutného kontextu na ocenenie toho, ako sa čínsky trh elektronického obchodu stal najväčším na svete len za pár rokov - a veľkosť stále nevyužitých trhových možností.

Prostredníctvom série videonahrávok Alibaba Defined umožňuje užívateľom, aby sami videli, ako Alibaba buduje infraštruktúru pre obchod budúcnosti - najskôr prepojením celej Číny vrátane silnej 600-miliónovej vidieckej populácie a neskôr rozšírením svojich medzinárodných operácií umožňujúcich svetovým firmám a značkám prístup k veľkej a stále rastúcej čínskej strednej triede.

Ak chcete zažiť Alibaba Defined, navštívte http://ar.alibabagroup.com/2015/index.html. Sledujte konverzáciu na @AlibabaGroup.

O skupine Alibaba

Poslaním skupiny Alibaba je uľahčiť podnikanie kdekoľvek. Firma je najväčšou spoločnosťou podnikajúcou v internetovom a mobilnom obchode na svete z hľadiska celkového objemu tovaru. Spoločnosť bola založená v roku 1999 a poskytuje základnú technickú infraštruktúru a trhový dosah, aby pomohla podnikom využiť silu internetu na vlastnú online prezentáciu a vykonávať obchod so stovkami miliónov spotrebiteľov a iných podnikov.

Medzi hlavné podnikateľské aktivity skupiny Alibaba patria: - Taobao Marketplace (www.taobao.com), najväčšia čínska online nákupná destinácia - Tmall.com (www.tmall.com), najväčšia čínska platforma tretej strany pre značky a maloobchod - Juhuasuan (www.juhuasuan.com), najobľúbenejší čínsky online trh pre skupinové nakupovanie - Alitrip (www.alitrip.com), hlavná platforma pre online rezervácie ciest - AliExpress (www.aliexpress.com), svetový online trh pre spotrebiteľov, ktorí chcú nakupovať priamo z Číny - Alibaba.com (www.alibaba.com), najväčšia čínska svetová online veľkoobchodná platforma pre malé podniky - 1688.com (www.1688.com), hlavný online veľkoobchodný trh v Číne - AliCloud (www.alicloud.com), poskytovateľ služieb tzv. cloud computing pre podniky a podnikateľov.

Pôvodnú verziu článku si môžete prečítať na businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20151008005696/en/

Kontakty:

Alibaba Group Holding LimitedBob Christie, 917-860-9410 Bob.christie@alibaba-inc.com

Zdroj: Alibaba Group Holding Limited, foto: googleDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.