Dobrý Skutok  

Autor:
Publikované: 2015-09-23 23:13:00


Mladá servírka minula svoje prepitné, aby urobila dobrý skutok

Na svete ešte stále existujú ľudia, ktorí nezištne robia dobré skutky. Nedávno jeden láskavý čin urobila pre manželský pár iba 17-ročná čašníčka.

Na svete ešte stále existujú ľudia, ktorí nezištne robia dobré skutky. Presvedčila nás o tom sedemnásťročná čašníčka Daniela Bossiová z New Jersey, ktorá nedávno jeden láskavý čin urobila pre manželov Lewallenovcov.

Rick Lewallen má na mozgu nádor a keďže ho lekárska starostlivosť stojí veľmi veľa peňazí, nemôže si toho so svojou manželkou Anette veľa dopriať a takmer nikam spolu nechodia. Daniela sa o tom dozvedela a rozhodla sa, že pre nich urobí niečo úžasné. Keď sa po dlhom čase manželia napokon vybrali na skromnú večeru do reštaurácie Brother´s Pizzeria, Daniela im jedlo zaplatila zo svojho prepitného a na účtenke im nechala odkaz: „Pretože zvádzate svoj najväčší boj, toto je na mňa!“

Daniela svoj skutok nepovažovala za nijakú veľkú vec, ale manželov Lewallenovcov skutočne dojala. Aj rodičia mladej študentky sú na svoju dcéru veľmi hrdí. Na sociálnej sieti zverejnili fotku Daniely, ako v rukách drží noviny, ktoré píšu o jej láskavosti.

Dokonca aj reštaurácia Brother´s Pizzeria bola konaním svojej zamestnankyne ohromená a rozhodla sa jej celú čiastku, ktorú za večeru zaplatila, preplatiť.

Zdroj: http://www.dobrenoviny.sk/c/54087/mlada-servirka-minula-svoje-prepitne-aby-urobila-dobry-skutok



Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.