FERROLI V ČESKEJ REPUBLIKE  

Autor:
Publikované: 2017-10-27 23:51:00


FERROLI V ČESKEJ REPUBLIKE

Začiatok roka 2017 bol pre značku Ferroli v Českej republike dôležitý, pretože rokmi overená značka zmenila v Českej republike výhradného distribútora. Stala sa ním spoločnosť Thermo-fer s.r.o. so sídlom v Brne, ktorá postavila obchodnú politiku na dlhoročnej tradícii, kvalitných produktoch a poskytnutie komplexných služieb koncovému zákazníkovi. Pozitívnym prístupom buduje stabilnú spoločnosť, ktorá sa nebojí konkurovať iným značkám. Obrazom úspechu je tím odhodlaných ľudí, ktorí pre Ferroli pracujú a budujú tak kvalitné obchodné vzťahy.

Portfólio FERROLI

V portfóliu spoločnosti Thermo-fer s.r.o. sú všetky výrobky FERROLI. Aktuálne je spoločnosť zameraná na predaj plynových kondenzačných kotlov, automatických kotlov na pelety, elektrokotlov, ohrievačov vody, klimatizáciou, tepelných čerpadiel, priemyselných kotlov na spaľovanie plynu a pevných palív. Nosným sortimentom je jeden z najkvalitnejších kondenzačných kotlov na slovenskom trhu s označením Bluehelix Tech. Tento kotol patrí medzi špičku na trhu. Ďalej je potrebné spomenúť aj absolútnu novinku a to model Divacondens.

 

Podpora predaja

Kotol Divacondens patrí medzi najlacnejšie kondenzačné kotly na českom trhu, pretože sa v súčasnej dobe ponúka za skvelú cenu. Navyše koncový zákazník obdrží rôzne bonusy. Pri zakúpení kotla Divacondens získa zákazník Bezplatne aj termostat Salus RT 310. K modelom kondenzačných kotlov Bluehelix získa zákazník Bezplatne magnetický filter Salus MD 34 a ochrannú kvapalinu. K modelom automatických peletových kotlov SFL PELLET obdrží zákazník Bezplatne 250 kg kvalitných peliet od popredného českého výrobcu.

 

Kotlíková dotácia

Skvelou správou pre koncového spotrebiteľa je to, že sú niektoré výrobky zaregistrované do zoznamu výrobkov a technológií podporované Štátnym fondom životného prostredia Českej republiky. Týmto sa môžu záujemcovia o kotly FERROLI registrovať aj so žiadosťou o dotácie na kondenzačné kotly Bluehelix Tech a automatické kotly na pelety SFL PELLET.

Podpora montážnych a servisných organizácií

Ďalej spoločnosť podporuje montážne a servisné firmy rôznymi benefity. Pre tieto firmy sú pripravené štartovacie balíčky, ktoré obsahujú základné náhradné diely, kompletné návody, bezplatné školenie a poradenstvo.

 

Ocenenie "BEST OF THE TEST"

Kondenzačný kotol Bluehelix Tech 25C získal v Taliansku ocenenie od talianskeho spotrebiteľského časopisu Altroconsumo za najlepší kotol a najvýhodnejšiu nákupnú cenu. V januári 2017 bol kotol Bluehelix Tech 25C testovaný odborníkmi v tomto rešpektovanom spotrebiteľskom časopise, kde vyhral ocenenie "Best of the Test" vzhľadom k jeho účinnosti, technickým vlastnostiam, úrovňou bezpečnosti a pri zohľadnení ceny kotla tejto kvality získal aj cenu "Best Buy".

 Servis FERROLI

Servisné firmy sú pravidelne školené v školiacom centre v Hodoníne, ale aj v iných miestach na území SR. Termíny školení sú pravidelne aktualizované.

Všetci záujemcovia o školenie môžu kedykoľvek kontaktovať spoločnosť na emailovej adrese:

servis@ferroli-thermo.cz

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii na emailovej adrese obchod@ferroli-thermo.cz alebo na webovej stránke www.ferroli-thermo.cz

Autor: Mgr. Maroš Kľučka, obchodný manažér spoločnosti Thermo-fer s.r.o.

 

 Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.