HCL Technologies  

Autor:
Publikované: 2015-09-25 22:52:00


IT firma HCL Technologies Ltd. spúšťa platformu umožňujúcu digitálnu výmenu služieb

IT firma HCL Technologies (HCL), popredný svetový poskytovateľ IT služieb, dnes ohlásil spustenie novej platformy pre digitálnu výmenu služieb prostredníctvom softvéru ServiceNow. Táto platforma poskytuje integrované vnútropodnikové služby a manažment (SIAM), čo podnikom umožní efektívne žiadať a získať služby v rámci vlastných organizácií.

Platforma pre digitálnu výmenu služieb má uplatnenie všade tam, kde je požiadavka na vygenerovanie obsahu rozličnými oddeleniami a ako aj tam, kde je podniku, IT a používateľovi poskytnutý štandardný katalóg so zadefinovanou službou a zárukou a tieto je potom možné využiť prostredníctvom viacnásobných prístupov.

Toto riešenie skĺbilo špičkovú platformu ServiceNow určenú na riadenie vnútropodnikových služieb s odbornými poznatkami HCL v navrhovaní riešení pre riadenie vnútropodnikových činností, integrácií procesov a technológií, čo vytvára komplexnú a jednotnú skúsenosť s poskytovaním služieb. K službám digitálnej výmeny patria Smart Content-as-a-service, Smart Analytics-as-a-Service, Smart Commerce-as-a-Service a Smart Asset Service.

"Väčšina organizácií je zahltená e-mailovou korešpondenciou a nadmernou administratívou, a preto potrebujú zautomatizovať svoje vnútropodnikové procesy," konštatuje Tom Moore, viceprezident Global Service Providers and Integrators, ServiceNow. "Zmenou modelu servisných činností HCL Technologies pomáha zákazníkom zvládať problém s neúmerne veľkými objemami e-mailovej korešpondencie, a to automatizáciou úloh, a tým zlepšiť výkonnosť podnikov."

"V 21. storočí organizácie vynakladajú mimoriadne úsilie, aby dokázali užívateľom poskytnúť prvotriednu jednotnú skúsenosť. Preto potrebujú prístup na požiadanie k banke dynamicky konfigurovateľných inteligentných podnikových služieb," vyhlásil Kalyan Kumar, senior viceprezident a hlavný technológ ITO, HCL Technologies. "Platforma pre digitálnu výmenu vnútropodnikových služieb využíva unikátnu koncepciu DryIce spoločnosti HCL, ktorá združuje vnútropodnikové služby, ako napr. obsah a analytické údaje, a tie sú ďalej poskytované vo forme modelu everything-as-a-service (XaaS)."

"Platforma HCL umožňujúca digitálnu výmenu služieb má na mieru uspôsobené a intuitívne používateľské rozhranie so zabudovanou škálovateľnosťou a flexibilitou, čo uľahčuje jej používanie a nasadenie v rozličnom priemyselnom a podnikovom prostredí," konštatoval Jaco Van Eeden, výkonný viceprezident a generálny riaditeľ Beyond Digital Business Unit, HCL Technologies.

V súčasnosti viac ako sto globálnych klientov firmy HCL používa toto riešenie na platforme ServiceNow a jej certifikovaní odborníci na ServiceNow prostredníctvom tejto platformy riadia viac ako jeden milión aktív.

http://www.hcltech.com/press-releases/it-infrastructure-management/hcl-launches-digital-service-exchange-platform

Kontakt: Kunal TakalkarCorporate Communications Kunal.takalkar@hcl.com +91 981077 3217 Zdroj: HCL Technologies Ltd

 Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.