Hrad na predaj  

Autor:
Publikované: 2015-09-23 23:06:00


Chcete žiť na hrade? Tento je na predaj. Nazrite dnu

Realitný maklér popísal nehnuteľnosť ako stredovekú nostalgiu.

Snívali ste ako deti o tom, že sa raz stanete princeznou alebo princom? Teraz si môžete svoj sen splniť. V americkom Washingtone totiž predávajú hrad, ktorý si môže kúpiť ktokoľvek a ani mu nemusí v žilách prúdiť modrá krv.

Realitný maklér John L. Scott popísal nehnuteľnosť ako stredovekú nostalgiu. Ide o kompletný hrad so všetkým, čo k nemu patrí, dokonca aj s padacím mostom a vodnou priekopou. Štvorposchodovej kruhovej budove nechýbajú ani veže s elegantným točeným schodiskom, dve kuchyne, tri kúpeľne a spálňa na každom poschodí. V interiéri však ešte prebieha rekonštrukcia a je potrebné ho doplniť o nejaký nábytok a dobové dekorácie.

Hrad stojí na oplotenom pozemku o rozlohe asi 5 000 metrov štvorcových a cesta do najbližšieho mesta Winthrop trvá len niekoľko minút. Cena za toto luxusné obydlie pritom prekvapivo nie je taká závratná. Realitná kancelária si od budúceho majiteľa hradu pýta necelých 150 tisíc eur.

Zdroj: http://www.dobrenoviny.sk/c/54334/tuzite-po-originalnom-byvani-kupte-si-tuto-netradicnu-nehnutelnostDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.