Midea  

Autor:
Publikované: 2016-03-12 15:01:00


Midea

Midea uvádza na trh aktualizovanú technológiu M-Smart, ktorá do domácnosti vnesie inteligentný životný štýl

- Prvý domáci IoT ekosystém umožňuje smart mobilitu pripojených vozidiel

Midea, veľkovýrobca domácich spotrebičov, predstavil 8. marca, v predvečer podujatia AWE 2016 (Svetové Expo spotrebičov a elektroniky) svoje aktualizované verzie produktu M-Smart. Ide o inteligentný domáci systém zjednodušujúci fungovanie rodiny v budúcnosti, ktorý sa predstaví aj na tomto najdôležitejšom podujatí v oblasti domácich spotrebičov v Číne.

 

Technický riaditeľ spoločnosti Midea Zack Hu, spolu s hlavným architektom spoločnosti M-Smart Li Qiangom, predstavili inteligentné domáce spotrebiče svojej spoločnosti ako aj prostredie produktu M-Smart na pozadí stratégie otvorenej spolupráce vedúcej k úplne novej skúsenosti z prepojenia.

 

Midea je najväčším výrobcom domácich spotrebičov v Číne pokrývajúcim viac ako 30 produktových kategórií v minimálne 200 miliónoch domácností. Priemerná domácnosť v Číne vlastní 2,5 produktu od spoločnosti Midea. Podľa očakávaní Midea v roku 2016 prepraví tridsať miliónov svojich inteligentných produktov.

Trh s inteligentnými domácimi spotrebičmi by podľa mnohých štúdií mohol dosiahnuť 100 miliárd USD v priebehu nasledujúcich 3 až 5 rokov.

Midea sa dostala na čelo rebríčka v počte doručených domácich spotrebičov na celom svete a má dostatočné zdroje na to, aby uspela na trhu s produktmi inteligentnej domácnosti a dizajnu šitého na mieru spotrebiteľov. Rozšírením svojho dobrého mena po svete a pomocou technológie M-Smart sa chce spoločnosť Midea etablovať ako líder v ekologickej technológii a majster inteligentného hardvéru.

 

Spoločnosť Midea už spolupracuje s viac ako 50 partnermi vrátane Huawei, COFCO, IBM a OnStar a podpísala zmluvu o strategickej spolupráci s firmou GM OnStar.

Tento projekt je pionierom v oblasti inteligentnej ekológie prepájajúci smart mobilitu pripojených vozidiel a smart systémy v domácnosti v Číne. Po prvýkrát bude možné ho zhliadnuť v najnovšej generácii auta Buick LaCrosse. Ide tiež o prvý pokus prepojenia rôznych kategórií inteligentných prístrojov v Číne. Technológia M-Smart od spoločnosti Midea už pomohla mnohým veľkým hráčom na trhu s produktmi inteligentnej domácnosti dosiahnuť otvorený prístup, vďaka ktorému môžu spotrebitelia efektívnejšie využívať svoje domáce spotrebiče. Patria medzi ne Huawei, Tencent, Xiaomi, TCL, LeTV, OnStar atď.. Firmy IBM, Alibaba Cloud a Amazon tiež vytvorili alianciu so spoločnosťou Midea pod názvom „Band of Brothers" (skupina bratov) s cieľom vytvoriť ekosystém domácich spotrebičov a ponúkať služby šité na mieru v rámci celého procesu, od prevádzkových systémov cez rôzne kategórie inteligentných produktov až po kvalitný popredajný servis.

Viac informácií získate na: http://www.midea.com/global/?mtag=40005.1.7
zdroj:tasr,mideaDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.