UnionPay International  

Autor:
Publikované: 2016-03-12 14:50:00


UnionPay International

UnionPay International zrýchľuje zámorskú expanziu technológie Mobile QuickPass – 180.000 POS terminálov  je už pripravených.

Na základe analýz výdavkov čínskych turistov v zahraničí je zrejmé, že UnionPay International rýchlo a načas rozširuje svoju QuickPass technológiu do zámoria. Približne 180.000 POS terminálov v Hongkongu, Makao, Taiwane, Južnej Kórei, Austrálii, na Novom Zélande a v Singapure už prijíma čipové karty od spoločnosti UnionPay s podpisom "QuickPass", ako aj iné produkty na báze QuickPass. Objem zámorských transakcií pomocou QuickPass od UnionPay sa v roku 2015 zvýšil osemnásobne a v tomto roku naďalej rekordne rastie.

V súčasnosti je spoločnosť UnionPay jedinou medzinárodnou organizáciou vydávajúcou karty, ktorá zabezpečuje bezkontaktné mobilné platby pre domácich držiteľov kariet. Technológia QuickPass od UnionPay podporuje bezkontaktné platby mobilnými telefónmi v režime offline, ako aj iné mobilné zariadenia či online platby na diaľku. Služby podporujú aj mobilné platby pomocou HCE a Apple Pay a rôzne druhy terminálov a operátorov. Spotrebitelia môžu pomocou mobilných telefónov a podpisu "QuickPass" pohodlne a bezpečne platiť v POS termináloch aj v zámorí.

V porovnaní s inými spôsobmi využívania mobilných platieb je Cloud QuickPass od UnionPay bezpečnejší. Je vybavený mnohými bezpečnostnými prvkami vrátane dynamických PIN-kódov a tokenov. Skutočné čísla kariet počas platieb nie sú viditeľné a informácie o transakcii stráži vydavateľ karty aj spoločnosť UnionPay. Mnohostranné využitie a vysoká miera bezpečnosti technológie QuickPass od UnionPay je lákavá pre stále vyšší počet prevádzok v zámorí.

Cai Jianbo, výkonný riaditeľ spoločnosti UnionPay International, povedal: „Spoločnosť UnionPay uviedla do praxe Mobile QuickPass spolu s komerčnými bankami a najväčšími výrobcami mobilných telefónov na celom svete. Sem patria také značky ako Huawei, ZTE a Apple a ich príslušné platobné kanály. UnionPay využíva svoje siete a technológiu na zrýchlenie nástupu technológie Mobile QuickPass v zámorí a na zaistenie bezpečného a pohodlného priebehu cezhraničných platieb pre držiteľov kariet. Pre UnionPay je tiež dôležité v globálnom meradle rozšíriť Cloud QuickPass."

Spoločnosť UnionPay International v prvom rade poskytuje službu Mobile QuickPass na trhoch, ktoré čínski turisti navštevujú najčastejšie.

Austrália predstavuje zámorský trh s najvyšším počtom terminálov Quickpass. 30 % kamenných obchodov, ktoré prijímajú platby pomocou kariet od UnionPay, už akceptuje aj QuickPass. Technológia QuickPass od UnionPay je tiež najrozšírenejšou značkou využívanou pri bezkontaktných platbách v Makao. 90 % prevádzok, ktoré akceptujú bezkontaktné platby, už prijímajú aj technológiu QuickPass. SOGO, 7-11, SaSa a Mannings v Hongkongu, nákupné centrum Doota, GS25 a Watsons v Južnej Kórei spolu s mnohými ďalšími prevádzkami v Taiwane prijímajú platby cez QuickPass tiež.

Na celom svete už boli vydané viac ako dve miliardy čipových kariet spoločnosti UnionPay a ich relatívne využitie sa zvyšuje. Bezkontaktné platby sú možné vo viac ako 7 miliónoch POS terminálov v Číne a spoločnosť UnionPay stále zdokonaľuje zákaznícku skúsenosť aj pomocou školení pre pokladníkov.

Viac informácií nájdete na: http://www.unionpayintl.com/

Zdroj:tasr,unionpayintl.comDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.