Yanfeng Automotive  

Autor:
Publikované: 2015-09-26 14:23:00


Yanfeng Automotive Interiors

Vďaka novým riešeniam odkladania spoločnosti Yanfeng Automotive Interiors je život ešte praktickejší a pohodlnejší Podlahová konzola StowSmart zlepšuje každodennú jazdu vďaka väčším možnostiam odkladania.

Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors (YFAI), najväčší svetový dodávateľ automobilových interiérov, má odpoveď na súčasné požiadavky odkladania v automobiloch: podlahová konzola StowSmart je vybavená prispôsobiteľnými priehradkami na odkladanie a flexibilnými roletovými dvierkami. Poskytuje zvýšenú organizáciu, ďalšie úložné priestory a ergonomickú využiteľnosť. Jednoduché používanie sa spája s vysoko kvalitným spracovaním v modernom dizajne. Preto každodenné predmety, ktoré si ľudia prinesú do auta, od chytrých telefónov až po kabelky, sú ľahko prístupné a dobre organizované. Okrem konzoly StowSmart má spoločnosť YFAI aj rad ďalších možností pre ďalšie odkladanie predmetov.

Málokto si sadne do auta s prázdnymi rukami. Šofér a aj spolujazdci na prednom sedadle si so sebou prinesú rôzne veci, či už je to kufrík, kabelka, tablety, peňaženka, slnečné okuliare alebo pohár kávy, ktoré sa musia dať ľahko odložiť a musia byť ľahko prístupné. Na základe výsledkov spotrebiteľského výskumu, ako aj ergonomických a kinematických štúdií, vyvinula spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors optimálne riešenie pre podlahové konzoly, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali ešte viacej potrebám cestujúcich vo vozidle ako kedy predtým. Najnovšie produktové inovácie spoločnosti zahŕňajú podlahovú konzolu StowSmart, ktorá rieši individuálne preferencie vodičov.

StowSmart – prekonfigurovateľná úplne okamžite

Nová podlahová konzola StowSmart je nielen ergonomické, ale zároveň sa dá ľahko využiť, vďaka dvom flexibilným roletovým dverám, ktoré umožňujú pasažierom odložiť si veci na rôznych úrovniach. Priestor StowSmart ponúka individuálny organizačný systém s rôzne veľkými priehradkami. Život je o maličkostiach, ktoré môžete napríklad odložiť do priestorov s posuvnými priečkami.

"Naša podlahová konzola StowSmart poskytuje automobilkám väčší potenciál pre rozlíšenie a ponúka spotrebiteľom pohodlnú funkčnosť," hovorí Michelle Page, Director Global Product Development, Floor Consoles. "Počas vývoja tohto produktu sme vykonali prieskum a pozreli sme sa na trendy, ako spotrebitelia odkladajú veci vo svojich vozidlách."

Kým sa návrhári najprv zamerali na želanie spotrebiteľov po väčšom pohodlí, aj technici dali prvé miesto potrebu ľahších modulov. Podlahová konzola StowSmart ponúka menšiu zložitosť komponentov a asi 30-percentnú úsporu váhy.

Praktické funkcie optimalizujú úložný priestor

Podlahová konzola StowSmart je kľúčovým prvkom koncepčného vozidla Innovation Demonstrator 2016 (ID16) na medzinárodnom autosalóne IAA spolu s ďalšími unikátnymi možnosťami odkladania pre cestujúcich v oboch radoch. Päť modulov ID16 - StowSmart, CatchBin, CoolBox a odnímateľný držiak nápojov a posuvný priestor pre veľké tašky sú dobre umiestnené a ľahko prístupné. Použitie týchto modulov má za následok lepší odkladací priestor a ergonomické nastavenie; optimalizovaný priestor; zníženú hmotnosť; ako aj ľahko čistiace materiály.

Ak máte ďalšie otázky, navštívte stránku spoločnosti Yanfeng Automotive Interiors pre média počas IAA 2015: http://iaa2015-media.yfai.com - Cross reference: Picture is available at AP Images (http://www.apimages.com) and http://www.presseportal.de/nr/117551/ -

O Yanfeng Automotive Interiors

Yanfeng Automotive Interiors je popredným svetovým dodávateľom palubných prístrojových dosiek a palubných systémov, dverných panelov, podlahových konzol a stropných ovládacích systémov. Spoločnosť, so sídlom v Šanghaji, má viac ako 90 výrobných a technických stredísk v 17 krajinách a zamestnáva viac ako 28 000 ľudí po celom svete. Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors bola založená v roku 2015 ako spoločný podnik spoločnosti Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd., ktorá je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO), skupiny komponentov SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a medzinárodnej multipriemyselnej spoločnosti Johnson Controls. Viac informácií nájdete na stránke www.YFAI.com.

Kontakt: Yanfeng Automotive Interiors Jagenbergstraße 1 41468 Neuss Nemecko Astrid Schafmeister Tel.: +49 2131 609-3028 E-Mail: astrid.schafmeister@yfai.com Internet: www.YFAI.com

Zdroj:TASR, FOTO: presseportal.deDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.