McLaren-Honda a Michael Kors  

Autor:
Publikované: 2016-06-26 23:49:00


Michael Kors oznámil nové lifestylové partnerstvo s McLaren-Honda

Michael Kors (NYSE:KORS), svetová luxusná lifestylová značka, s potešením oznamuje nové partnerstvo s McLaren-Honda, čím sa stáva oficiálnym lifestylovým partnerom tímu na svetovom šampionáte Formula 1. Obe spoločnosti, McLaren-Honda i Michael Kors oslavujú dizajn a rýchlosť posilnením partnerstva a posilňovaním značiek, ktoré sú stelesnením rýchleho životného štýlu smotánky.

“Michael Kors a McLaren-Honda sú priekopníkmi vo svojich oblastiach a pevne veríme, že McLaren-Honda je správny partner pre náš vstup do závodného sveta Formuly 1,“ povedal John D. Idol, predseda a výkonný riaditeľ spoločnosti Michael Kors. „Je to pre nás vzrušujúci moment, najmä pretože pokračujeme v raste ako mužská lifestylová značka.“

 

Publikum Formuly 1 je pre Michael Kors novým a poskytuje vynikajúcu príležitosť zoznámiť európskeho spotrebiteľa so všetkými aspektmi sveta Michael Kors. Navyše, legendárna značka McLaren-Honda a jej preslávení jazdci Formuly 1 sú výnimočnou reprezentáciou muža Michal Kors – sofistikovaného, medzinárodného a úspešného, ktorý oceňuje žitie života v rýchlom jazdnom pruhu.

“S potešením oznamujeme nové partnerstvo medzi McLaren-Honda a Michael Kors, svetoznámym oceneným dizajnérom luxusných doplnkov a konfekčného oblečenia,“ povedal Ron Dennic, výkonný predseda a výkonný riaditeľ skupiny McLaren.

 

Pokračuje: “Rovnako ako McLaren, ktorý pretekal vo Formule 1 po celom svete za posledných 50 rokov, Michael Kors je tiež skutočne medzinárodnou spoločnosťou, ktorá prevádzkuje štýlové a úspešné obchody v niektorých z najprestížnejších miest vo svete vrátane New Yorku, Beverly Hills, Chicaga, Londýna, Milána, Paríža, Mníchova, Istanbulu, Dubaja, Soulu, Tokia a Hongkongu.

 

“Okrem toho pevne verím, že podnikové kultúry McLaren aj Michael Kors obsahujú spoločnú dynamiku a avanturizmus ako aj zdieľaný záväzok k neúnavnej snahe o dokonalosť a obe značky sa ako také veľmi dobre hodia na dlhodobé partnerstvo. Tento súlad značiek je pre nás oboch veľmi dôležitý: obe spoločnosti postavili svoje reputácie na tom, že sú veľmi dobré v tom čo robia a keďže teraz kráčame vpred spolu, budeme obaja stále silnejší.“

 

Ako oficiálny lifestylový partner tímu bude značka Michael Kors nápadne uvedená na overaloch jazdcov, ako aj na aute McLaren-Honda MP4-31.

Na oslavu začiatku partnerstva spoločnosť Michael Kors vytvorila limitovanú edíciu pánskych kožených búnd. 50 špeciálne vyrobených čiernych kožených búnd bude predávaných exkluzívne na pánskom poschodí nového vlajkového obchodu Michael Kors v Londýne do vypredania zásob. Bundy budú obsahovať logá Michael Kors aj McLaren a taktiež aj limitovanú edíciu plakiet ku každému unikátnemu výrobnému číslu.

 

“Toto partnerstvo je o konvergencii štýlu a rýchlosti, ktoré je prítomné v DNA Michael Kors aj McLaren-Honda,“ hovorí Michael Kors. „Existuje energia, dômyselnosť a dôvera k obom našim značkám a chceli sme vytvoriť kúsok limitovanej edície, ktorá by o tom hovorila.“

O spoločnosti Michael Kors

 

Michael Kors je svetovo uznávaný, ocenený návrhár luxusných doplnkov a konfekcie. Spoločnosť bola založená pod jeho menom v roku 1981 a aktuálne vyrába rad produktov pod názvami Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors a Michael Kors Mens, ktoré zahŕňajú doplnky, obuv, hodinky, šperky, konfekciu a kompletný rad vôní. Obchody Michael Kors sú prevádzkované buď priamo alebo prostredníctvom licenčných partnerov v niektorých z najprestížnejších miest sveta vrátane New Yorku, Beverly Hills, Chicaga, Londýna, Milána, Paríža, Mníchova, Istanbulu, Dubaja, Soulu, Tokia a Hong Kongu.

 

O skupine McLaren Technology Group

McLaren je svetovo uznávaný ako jeden z najúspešnejších športových súťažiacich a ako jedna zo svetových najznámejších high-tech značiek.

Skupina McLaren Technology Group sa rozrástla viac než len v oblasti moto športu: dnes zahŕňa McLaren Applied Technologies, ktorá dodáva elektronické systémy pre celú Formulu 1, Indycar a NASCAR a vytvára špičkové riešenia pre širokú škálu high-tech odvetví. McLaren Automotive bola založená ako úspešná svetová spoločnosť, ktorá spustila medzinárodne uznávané 12C, 650S a McLaren P1™ vysoko výkonné autá.

 

McLaren-Honda vedie kampaň na svetový šampionát FIA Formula 1 2016 spájajúc víťaza dvoch svetových šampionátov (2005, 2006) Fernanda Alonsa a svetového šampióna 2009 Jensona Buttona. Jazdia na McLaren-Honda MP4-31.

 

Výhľadové vyhlásenia

Táto tlačová správa obsahuje výhľadové vyhlásenia o Michael Kors a McLaren. Na tieto vyhlásenia by ste sa nemali príliš spoliehať nakoľko sú predmetom mnohých nejasností a faktorov, ktoré sú spojené s prevádzkou a obchodným prostredím oboch spoločností, pričom všetky sú náročné na predpovedanie a sú mimo kontroly spoločnosti. Výhľadové vyhlásenia obsahujú informácie týkajúce sa možných alebo predpokladaných budúcich výsledkov činností oboch spoločností vrátane popisu ich obchodnej stratégie. Tieto vyhlásenia často obsahujú slová ako „môže“, „bude“, „mala by“, „veríme“, „očakávame“, „predvídame“, „máme v úmysle“, „plánujeme“, „odhadujeme“ alebo podobné vyjadrenia. Výhľadové vyhlásenia obsiahnuté v tejto tlačovej správe sú založené na predpokladoch každej spoločnosti, ktoré boli urobené vo svetle manažérskej skúsenosti v odvetví a taktiež na základe vnímania historických trendov, aktuálnych podmienok, očakávaného budúceho rozvoja a iných faktorov, o ktorých sa domnievajú, že sú za daných okolností vhodné. Mali by ste chápať, že tieto vyjadrenia nie sú zárukou výkonu alebo výsledkov. Zahŕňajú známe i neznáme risky, neistoty a predpoklady. Hoci každá zo spoločností verí, že tieto výhľadové vyhlásenia sú založené na rozumných predpokladoch, mali by ste si byť vedomí, že mnohé faktory by mohli ovplyvniť ich aktuálne finančné výsledky alebo výsledky činností a mohli by spôsobiť, že sa aktuálne výsledky budú výrazne líšiť od týchto výhľadových vyhlásení. Tieto faktory sú bližšie plne diskutované v sekcii „Rizikové faktory“ a v Michael Kors výročnej správe na formulári Form 10-K pre fiškálny rok končiaci 2. apríla 2016 (zložka č. 001-35368), podanej 1. júna 2016 Americkej komisii pre cenné papiere a burzu.

 

Pozrite zdroj verzie na businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20160622006009/en/

 

Zdroj: Michael Kors,tasr.sk

 

Kvalitná inzercia úplne ZADARMO na :  www.vasprofit.skDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.