Super Jazda – Tesla Model S P85+  

Autor:
Publikované: 2017-10-28 00:12:00


Super Jazda – Tesla Model S P85+

Prinášame skvelú službu pre všetkých milovníkov automobilov TESLA. Ste šialeným fanúšikom týchto áut, automobilovým nadšencom? Tento príspevok je určený teda hlavne Vám.

Zaži SUPERJAZDU na Tesle

Pripútajte sa prosím! Čaká Vás elektrická jazda v nadupanom elektromobile. Naštartujte motor a užite si svoj čas plný adrenalínu. Vychutnajte si nezabudnuteľnú jazdu v elektromobile Tesla S. Tento športový elektromobil Vás Totálne uchváti svojou dravosťou pri zrýchlení a optimálne nastavenom podvozku. S Teslou S spoznáte, čo je skutočná elektro sila.

SUPERSVADBA s Teslou

Svadobný deň je jeden z najdôležitejších dní v našom živote, preto chceme aby bolo na Vašej svadbe všetko perfektné. A ani auto na svadbu by sa nemalo zanedbávať. Preto máme pre Vás pripravenú luxusnú Teslu so svadobnou výzdobou.

SUPERTRANSFERY na letisko

Ponúkame Vám luxusné, ale hlavné rýchle a bezpečné transfery z Nových Zámkov a Nitry na letiská Bratislava, Praha, Budapešť, Schwechat.

SUPERPREPRAVA tovaru

SuperJazda.sk Vám ponúka služby expresnej kuriérskej prepravy drobných zásielok Vašim obchodným partnerom a prepravu tovaru do celkovej hmotnosti až 500 kg. Vyzdvihnutie v rámci Nových Zámkov a Nitry okamžite a následný prevoz na miesto určenia.

Pre viac informácií: www.superjazda.sk

Autor:Ja+superjazda.sk

 Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.