Z pohľadu mužov: Prečo nás to vábi inak?  

Autor:
Publikované: 2015-09-22 21:53:00


Z pohľadu mužov: Prečo nás to vábi inak?

Upozornenie: tento článok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Každý ho chce aspoň skúsiť a umrieť ako análny panic je niečo nepredstaviteľné. Pravý muž, ktorý miluje partnerku, ju chce pomilovať jednoducho celú. Nič viac v tom nehľadajte. Nie sú v tom žiadne túžby po homosexuálnom kontakte ani zvrátenosti. Ide o pôžitok, ktorý si chceme dopriať so ženou nášho života.

Ešte to nerobia všetci...

A to je ten dôvod! Na pieskovisku sme sa hrali kto ďalej dociká, kto má viac formičiek. Dnes hráme hru na väčšie autá, lepšie oblečenie, a samozrejme aj to, kto čo so ženou dokáže. Orálny sex už nemožno rátať k dobrodružstvám, keďže oproti minulosti je už bežnou súčasťou spální. Anál je však perličkou, ktorou sa vždy môžeme pochváliť, pretože tým okamžite máme náskok pred mužmi, ktorí svojej polovičke toto územie nedobyli.

Zmena je sex

Niežeby bol konečník lepší ako vagína. Biológia aj prieskumy hovoria, že najlepšie sa mužovi súloží klasicky. Lenže ženský zadok je jedna z najerotickejších súčastí žien, a preto sa nám páči byť s ním ešte v intímnejšom kontakte. Zároveň žiadny z nás nechce análom nahradiť klasickú formu súlože, ale je to jedna z možností, ako udržať v sexe pozitívnu a vášnivú zmenu. Preto sa k nemu radi prikláňame.

Nenapodobiteľné zovretie

Užívajú si ho najmä muži s menším penisom. Konečník zviera totiž tak pevne, že ani majsterka v Kegelových cvikoch nedokáže vyvinúť taký tlak. Je to rozkošnícke, ak nám je raz za čas dopriaty poriadny úchop. Vtedy si to dokonale užívame a nebudeme klamať, keď povieme, že až do konca. Rovnako ako pri orálnom sexe nehrozí tehotenstvo, ak neustriehneme vyvrcholenie, aj takto je milovanie bezpečné, zvyšuje pocit uvoľnenia a rozkoše.

Intímnejší zážitok

Máme radi svoje tajomstvá, ale nie sú nám pochuti zábrany. Análny sex rozhodne nepatrí k praktikám, ktoré vyskúšate s neznámym po prvej diskotéke. Pre nás mužov je to istá forma maximálneho odovzdania, keď vieme pred sebou odhaliť skutočne všetko a nemusíme riešiť hanbu či predsudky.

Podľa análu poznáme milenku

Stačí tú tému hodiť do pléna a už trochu tušíme, aká bude žena milenka. Ak sa strasie ako po citróne, veľká sláva to s ňou v posteli zrejme nebude. Ak nemá problém dať sa na štyri a byť k dispozícii, sex je pre ňu zdrojom rozkoše a čo jej robí dobre, po tom pôjde. Rada skúša aj zakázané, a to nám v posteli imponuje.

Je to malá pozvánka

Túžba po análnom sexe nie je jednostrannou záležitosťou. Nehovoríme to ženám priamo do očí, ale čakáme, že naštartujú svoj šiesty zmysel a pochopia význam biblického: „Čo chcete, aby robili vám, robte aj vy iným.“ Pre nás mužov je konečník jednou veľkou bránou cesty do raja. Za konečníkom totiž máme prostatu a jej masáž a dráždenie robí z orgazmu skutočnú explóziu rozkoše.

Jasné, že to nie je praktika do trojky, my si ju radi užijeme, ak nám ju poskytne len naša vyvolená. Ide o extrémne silný a intímny zážitok, ale masáž prostaty je pre každého muža vrchol sexuality. Každá prosba o anál tak naznačuje, že nie vždy chceme byť aktívnymi.

Zdroj: http://diva.aktuality.sk/clanok/46147/z-pohladu-muzov-preco-nas-to-vabi-inak/

 Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.