Milý omyl jej pomohol nájsť osudovú lásku  

Autor:
Publikované: 2015-09-22 22:11:00


Milý omyl jej pomohol nájsť osudovú lásku

Na lásku nie je naozaj nikdy neskoro. A niekedy môže k osudovému stretnutiu prispieť vtipná náhoda. Dôkazom tohto pravidla je aj americká dvojica Patsy a John, ktorá sa spoznala krátko pred ich šesťdesiatinami. Napriek tomu si k sebe našli takú cestu, že sa ich životy museli spojiť a aspoň teraz si po viacerých sklamaniach užiť pravé hodnoty lásky.

Patsy mala za sebou dve nevydarené manželstvá, no na hľadanie partnera napriek tomu nezanevrela. K Johnovi ju však priviedla jedna veľká náhoda. Pôvodne na Facebooku hľadala svojho spolužiaka, ktorý mal rovnaké meno ako on. Až keď si ho pridala medzi priateľov a začali sa rozprávať, pochopila, že došlo k omylu.

Napriek tomu kontakt neprerušili a začali spolu tráviť čoraz viac času. Každý deň spolu prechatovali niekoľko hodín a od začiatku si dôverovali ako dlhoroční priatelia. Napriek tomu, že ich delilo až 400 kilometrov, začal medzi nimi vznikať veľmi intenzívny vzťah. Neskôr si vymenili i telefónne čísla a hodiny na internete vystriedali dlhé telefonáty.

Jedného dňa sa Patsy spýtal jeden z jej vnukov, prečo svojho priateľa nepozve niekedy na rande: „John bol vždy džentlmen. Páčili sa mu moje príspevky a stále ich komentoval a hovoril mi, že som krásna. Začali sme spolu hovoriť viac a viac. Keď sa môj vnuk dozvedel, že si stále píšeme, povedal mi, aby som pozvala Johna na rande. Nebola som nervózna od prvej chvíle, čo som s ním hovorila. Stali sme sa výborní priatelia, ktorí môžu spolu hovoriť o čomkoľvek,“ povedala Patsy pre Mirror.co.uk.

 

V roku 2010 potom nasledovalo ich prvé rande. To prebiehalo veľmi intenzívne a dvojica sa nevedela od seba odtrhnúť. Keď sa mali rozlúčiť, tento moment sprevádzalo mnoho sĺz. John však dlho nečakal a pripravil veľké vianočné prekvapenie. Pre jej vnukov doniesol malé šteniatko a ich babku požiadal hneď o ruku. Tá jeho žiadosť s radosťou prijala a krátko na to nasledovala romantická svadba. Patsy sa nakoniec rozhodla za svojím vyvoleným presťahovať a ako tvrdí, momentálne prežíva svoj veľký sen.

Zdroj: http://diva.aktuality.sk/clanok/45898/mily-omyl-jej-pomohol-najst-osudovu-lasku/Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.