8 Chýb  

Autor:
Publikované: 2015-09-22 22:02:00


8 najčastejších chýb, ktoré robíme pri orálnom sexe

Muži milujú, keď ich uspokojujeme ústami, a keď si to navyše dokážeme užívať spolu s nimi. Ak sa chcete stať ich bohyňou, mali by ste vedieť aj o malých chybičkách, ktorých sa môžete v tejto situácii dopúšťať.

Niekedy stačí naozaj len málo a treba zmeniť zaužívanú rutinu, aby ste pripravili pre svoju lásku milé prekvapenie. Sexuologička Ava Cadell prezradila pre Yahoo.com, ako na to máte ísť tým správnym spôsobom.

1. Idete na to prirýchlo

Všetko potrebuje svoj čas. A tak ako si tieto chvíľky užívate v opačnom garde vy, rovnakú dávku trpezlivosti očakávajú aj páni. Doprajte im predtým malú predohru a trošku sa s nimi pohrajte, aby si to naplno užili.

2. Stále rovnaká pozícia

I v tomto prípade prináša rovnaká poloha istý stereotyp. Vyskúšajte preto zmenu pozície, aby ste tak partnerovi ponúkli trošku iný zážitok. Uvidíte, ako to na neho zapôsobí a ako sa mu bude páčiť, keď bude môcť mať nad tým trošku viac kontroly i on.

3. Robíme to priveľmi komplikovanie

Niekedy netreba priveľmi vymýšľať a odpútavať pozornosť od toho, čo pre partnera chystáte. Dôležitý je pre neho totiž samotný zážitok, ktorý je pre nich vrcholom blaha a užijú si ho aj bez toho, aby ste prichádzali s nejakými komplikovanými nápadmi.

4. Nečakane meníme tempo

Pre mužov to nie je príjemné v samotnom závere. Keď už sú tesne pred vyvrcholením a vy zrazu zmeníte tempo toho, čo ich aktuálne privádza do rozkoše, je to pre nich často ako nepríjemná sprcha. Keď už teda uvidíte, že prichádza ten najlepší moment, nesnažte sa nič meniť a pokračujte v nastavenom tempe.

5. Vizuálne dráždenie

Opäť prichádza na rad tradičný tip. Muži sú jednoducho vizuálne založení a potrebujú pre svoje vzrušenie i takéto podnety. Pri orálnom sexe sa preto radi pozerajú na partnerku, ako sa jej to, čo robí páči, rovnako ako im. Majú radi, ak sa s nimi trošku hráte, otierate si prsia o ich penis, milujú, keď im sajete iba jeho špičku a zvodne sa pri tom na nich pozeráte. Je to pre nich viac, ako iba monotónne uspokojovanie smerom hore-dole.

6. Vytúžený záver

Sladkou bodkou na záver je pre mužov moment, keď si ho vychutnáte do konca a prehltnete ejakulát. Nie každej žene je to pochopiteľne príjemné. Chybou je totiž jeho samotná chuť, takže pokiaľ chcete na tom niečo zmeniť a urobiť vašej láske i takúto radosť, skúste sa o tom s ním porozprávať a v tento deň trošku zmeniť jeho jedálniček. Ideálny je ananás, nevhodné sú silné aromatické potraviny ako cibuľa a cesnak.

7. Zostávate ticho

Toto prináša mužovi opäť úplne nový zážitok. Stačí pridať aspoň vzdychanie a uvidíte, ako ho ihneď dostanete na svoju stranu. Je to práve ten jeden z malých jednoduchých trikov, ktoré si dokážu páni mimoriadne užiť.

8. Zostávate verné rutine

Keď sa pustíte do orálneho sexu, váš partner by mohol už vopred krok po kroku povedať ako budete postupovať. Takáto rutina však začne byť časom veľmi nudná. Skúste ho prekvapiť a vymyslieť niečo iné, zmeňte poradie, navoďte inú atmosféru a nechajte ho opäť sa do vás zblázniť.

Zdroj: http://diva.aktuality.sk/clanok/45988/8-najcastejsich-chyb-ktore-robime-pri-oralnom-sexe/Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.