5 dôvodov, prečo ...  

Autor:
Publikované: 2015-09-22 21:57:00


5 dôvodov, prečo masturbovať

Tento článok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Kedysi bola masturbácia považovaná za niečo nevhodné a neslušné, dnes je súčasťou nášho intímneho života. Prinášame vám päť dôvodov, prečo je dobré masturbovať.

1. Najkrajšia je sebaláska

Masturbácia je fajn z jedného prostého dôvodu. Keď masturbujete, robíte to s človekom, ktorého máte skutočne a úprimne rád. Seba.

2. Je to zdravé

Masturbácia je podobne ako sex rovnako zdravá. Človek si splní základnú potrebu, odreaguje sa a uvoľní. Okrem toho je veľká pravdepodobnosť, že tento slastný pocit skončí orgazmom, čo sa pri bežnom sexe nemusí vždy podariť.

3. Lepšie ako promiskuita

V čase, keď nemáte partnera, je masturbácia rozhodne lepšia ako bohapusté striedanie partnerov. Promiskuitné správanie je dosť nebezpečné, existuje veľké riziko chytiť nejakú pliagu - pohlavnú chorobu. Kým stretnete stáleho partnera, je masturbácia skutočne najbezpečnejším riešením, ako si užiť sex.

4. Môžete myslieť, na čo chcete

Fantázii sa pri masturbácií medze nekladú. Zatiaľ, čo pri sexe s partnerom sa musíte uvoľniť a sústrediť sa na požiadavky svojho milenca, pri masturbácií sa môžete nechať unášať tými najzvrhlejšími predstavami. Keď si to robíte sama, môžete sa v myšlienkach milovať s kýmkoľvek a robiť to tak, ako by ste sa v reálnom živote rozhodne neodvážili.

5. Môžete to robiť, kedy chcete

Pri sexe s partnerom sa musíte časovo prispôsobovať partnerovi, alebo milencovi. Keď máte chuť na sex a nemáte nikoho po ruke, masturbácia je najlepšie riešenie, ako túto sexuchtivosť zvládnuť. Môžete to robiť podľa chuti na hociktorom mieste, ktoré je vám príjemné. Samozrejme, na verejnosti radšej nie. Teda, ak nechcete skončiť v rukách polície.

Zdroj: http://diva.aktuality.sk/clanok/46110/5-dovodov-preco-masturbovat/Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.