Skvelá kombinácia, ktorá dokáže s postavou divy  

Autor:
Publikované: 2015-08-26 01:59:00


Skvelá kombinácia, ktorá dokáže s postavou divy: Raňajkujte takto, a počas dňa budete môcť zjesť hocičo

Jednoznačne schudnete. Začnite svoj deň s banánom a šálkou horúcej vody. Už po niekoľkých dňoch by ste mali vidieť veľké zmeny na svojom tele.
 

Zakladateľ tejto fantastickej raňajkovej teórie má aj veľmi dobré argumenty, prečo by ste mali raňajkovať banán a vodu zahriatu na izbovú teplotu. Tvrdí dokonca, že vďaka tomuto zvyku môžete výrazne znížiť váhu bez ohľadu na to, čo zjete počas dňa.

Ľahká a rýchla diéta

Táto diéta je vo svete známa ako "ranný banán" a je až neuveriteľne rýchla a jednoduchá na držanie. Odpoveď, prečo funguje tak dobre, je v tom, že banány stimulujú trávenie a zrýchľujú metabolizmus. Ďalším pozitívom je, že banány sú bohaté na škrob, ktorý má nízky glykemický index. Telo ich trávia dlhšiu dobu, čo má za následok dlhší pocit sýtosti a čiastočné blokovanie vstrebávania sacharidov.

Čo by ste ešte mali dodržiavať?

Ak zvolíte držanie "ranného banánu", mali by ste sa vyhnúť večeri po ôsmej hodine večer a dezertu. Zakázané sú aj mliečne výrobky a alkohol. Majte na pamäti, že banány musia byť čerstvé, nie pečené alebo mrazené.

Príklad denného menu:

Raňajky

- jeden alebo viac banánov (kým sa necítite sýti)

- jeden pohár teplej vody

Obed

- Jedlo podľa vlastného výberu s čerstvým šalátom

- Sladkosti sú povolené len do tretej poobede

Večera

- Jedlo ktoré obsahuje veľa zeleniny

Zdroj: Foto: ProfimediaZdroj:fem, healthylifetricks.com in http://feminity.zoznam.sk/c/895932/skvela-kombinacia-ktora-dokaze-s-postavou-divy-ranajkujte-takto-a-pocas-dna-budete-moct-zjest-hocico

 Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.