Rovnováha, Božie mlyny, Karma…  

Autor:
Publikované: 2017-10-29 09:32:00


Rovnováha, Božie mlyny, Karma…

Priatelia,

Iba dobro prináša viac dobra. To opozitum prináša viac opozit. Iba úsmev prináša viacc úsmevu radosti, pohody. Buďme stále otvorený skutočnej láske. Nepredstierajme obľubu druhých. Vystupujme narovinu, aj keď to druhý možno nepríjmu. Buďme voči sebe úprimný a snažme sa taký istý pocit podporovať aj u svojích blízkých.

Nájdime v živote pozitívne udalosti, ľudí, fakty. Určite ich je viac jako tých negatívnych. Veď sto krásnych dní rýchlo naruší jeden nevydarený. No sila osobnosti ukáže či sa dáme strhnúť, alebo prečkáme a zase privítame pekný deň.

Ak si myslíte, že Vám život neustále hádže pod nohy nejaké polená, nepadnite. Držte sa na nohách a polená radšej spálte v krbe. Ste silná osobnosť. Ste jedinečný Boží zjav, ktorý nemá obdoby. Vaša dokonalosť drieme vo Vás. Odhoďte všetky starosti, vyjasnite obzor v hlave, otvorte sa možnostiam a zistíte, že žiadné limity neexistujú. V živote Vás nič nesmie obmedziť. Váš život je obraz toho, čo chcete- pretože Vaše myšlienky sú obrazom Vašej skutočnej predstave o živote.

Ak Vás niečo trápi, myslíte na niečo čo Vám prinieslo radosť. Nie je to jednoduché, ale dá sa to zvládnuť. Otvorte sa možnostiam a prestaňte sa ľutovať.

zdroj:Maroššš,pinimig,quotesideas,imagesbeddyDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.