DNI NEZÁBUDIEK  

Autor:
Publikované: 2015-09-22 23:16:00


Zbierka DNI NEZÁBUDIEK potrvá až do konca roka

Happeningom v bratislavskom Auparku sa odštartovala celonárodná Zbierka, ktorú poznáte pod názvom DNI NEZÁBUDIEK. Od 16. septembra do 20.septembra ste mohli stretnúť dobrovoľníkov v uliciach 64 slovenských miest, ktorí ponúkali malé modré nezábudky a edukačné letáky.

Na akcii, ktorá odštartovala Zbierku sa zúčastnilo množstvo významných osobností, ako napr.Mravec (L.Jakubove), spisovatelia Ľ.Feldek a Ľ.Doborovoda, herečky Zuza Martinková a Darina Abrahámová, speváčky Sima Martausová a Katka Feldeková, Palo Fejer, Patrik Herman, Dodo Kuriľák, Roman Bomboš, Kata Martinková či Verka Visterová a Mirec Babjak. Video z akcie zavesíme o pár dní.

Všetci hostia spolu s odborníkmi sa vyjadrovali k potrebe komunikovať a hovoriť aj o svojom duševnom zdraví. Podporili aktivity Ligy za duševné zdravie, ktorá sa zasadzuje za šírenie korektných informácií o duševnom zdraví. Stále sa môžete zapojiť a posielať :

SMS na číslo 833

Okrem SMS môžete poslať finančný príspevok aj priamo na účty Ligy alebo zadať trvalý príkaz a posielať malú sumu ale pravidelne. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!

Hovorme spolu o duševnom zdraví… bude nám ľahšie…

Zdroj: https://www.dusevnezdravie.sk/zbierka-dni-nezabudiek-potrva-az-do-konca-roka/Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.