Toto ovocie zabíja rakovinu iba za pár minút.  

Autor:
Publikované: 2015-09-02 15:27:00


Toto ovocie zabíja rakovinu iba za pár minút.

Výskumy zistili, že ovocie zo stromu Blushwood dokáže zabíjať celú radu druhov rakoviny. Že ste o tomto ovocí ešte nepočuli? Možno sa nie je čomu čudovať, je nás viac.

Ovocie z Blushwood stromu má veľmi špecifické požiadavky pre rast, a preto jeho výskyt je iba na severe Queenslandu, v strede austrálskeho dažďového pralesa. Tieto bobule sa stali predmetom výskumu liečby rakoviny. Po ôsmich rokoch štúdií, austrálski vedci ohlásili prelom vo svojom bádaní. Podarilo sa im preukázať efekt plodu tohoto málo známeho stromu Blushwood, ktorý by mal pomôcť pri liečbe rakoviny.

Výsledky výskumov sú vraj viac ako ohromujúce – až 70% úspešnosť kompletného vyliečenia rakoviny. Neboli zistené žiadne vedľajšie účinky, a z čoho boli samotní vedci najviac prekvapení bola rýchlosť, akou liek začal účinkovať a nádory zmizli v priebehu niekoľkých dní – v porovnaní s chemoterapiou, ktorá je je potrebná zväčša niekoľko mesiacov až rokov.

Vedúci tejto štúdie, doktor Glen Boyle z inštitútu QIMR Berghofer v Brisbane opísal, ako by mohol tento nový liek fungovať: zabíja rakovinotvorné bunky, zabráni prístupu krvi do nádoru a aktivuje imunitný systém tela, ktorý potom nádor sám odstráni.

Zdroj: An Incredible Discovery! This Fruit Kills Cancer Only In Several Minutes, foto abc.net.auDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.