Z pohľadu mužov: Ako často chceme sex?  

Autor:
Publikované: 2015-09-22 21:47:00


Z pohľadu mužov: Ako často chceme sex?

Upozornenie: tento článok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Očakávať jasnú odpoveď na jasnú otázku v prípade mužov vykazuje hrubý stupeň naivity. Čo sa však sexu týka, tak v ňom je každý slovným majstrom sveta, no od slov k činom nemá azda nikto ďalej ako bežný chlap. Podľa rečí by mal každý najradšej sex trikrát denne, ale skutočné čísla sú trochu rozdielne. Stále však platí staré známe, že mužovi sex nechýba. Otázka iba je, kde ho nachádza.

Silné reči víťazia

Už sa to stalo štandardom, že my muži sme tí, čo by sex chceli stále a ženy sú akýmisi krotiteľkami nášho apetítu. Potrebujeme si hlavne v chlapskej spoločnosti rečami mierenými k intenzite tak trochu nafukovať ego.

Tak ako silnými autami, ktorých motor aj tak na slovenských cestách nikdy poriadne nevyužijeme. Silné reči však končia v momente, keď sa zavrieme so ženou medzi štyri steny. Vtedy rozmery sexuálnej chute naberú reálnejšie kontúry. Zabudnite na to, čo hovoríme pred ostatnými, meradlom je túžba vyjadrená z očí do očí.

Tak často, ako sa len dá

Je to pravda, že každý muž si rád sex užije vždy, keď je príležitosť. Pod ňou myslíme, že sme disponovaní fyzicky, sme vzrušení, naša polovička nás neustále priťahuje, nie sme v strese. Jednoducho je dobrá klíma. Bez ankety a veľkých štúdií totiž každý muž považuje sex za najlepšiu fyzickú aktivitu na svete. Správne, predbehne aj behanie, ktoré je teraz viac ako populárne. Ak si preto chodíme každé ráno zabehať, jasne to ukazuje, že sme fyzicky disponovaní aj na niečo lepšie.

Zlatá stredná cesta? U každého iná!

Pravdou je, že málo mužov má chuť na sex každý deň. Áno, aj vytrvalcov čo chodia do fitka a na ranné behy je postupom času stále menej. Ako lakmusový papierik sexuality prirodzene nemožno brať zamilovaného chalana, čo by zo ženy takpovediac najradšej nezliezol celé dni. Po vytriezvení zamilovanosti sa sexuálna túžba ukáže v realite a hovorí, že najviac chlapov fandí sexuálnemu kontaktu s polovičkou v rozmedzí raz až trikrát za týždeň.

Pssst, toto nikomu nehovorte, pretože by krčmové reči dostali vážne trhliny. V sexe je však veľmi problematické nájsť všeobecne platné tvrdenia. Preto je priemerná intenzita sexu rovnako len orientačná ako priemerná veľkosť penisu. Každá spálňa potrebuje, ako sa vraví, prispôsobiť a nájsť spoločné miery.

Sex je prejav mužskej náklonnosti

Či chcete alebo nie, sme jednoducho iné konštrukcie. Ženy za prejavy lásky považujú darčeky, prekvapenia, milé slová, objatia a podobné veci. Dobre viete, o čom hovoríme. Mužská časť populácie veci menej komplikuje a ako prejav náklonnosti nám poväčšine stačí sexuálne zblíženie. Vrátane aktivity z vašej strany, objatí, prekvapení, nežností.

To, čo vy viete prijímať aj oddelene, my máme radi v jednom balení, servírovanom priamo v posteli. Dá sa preto povedať, že čím máme partnerku radšej, tým radšej ju dáme na lopatky, na štyri, alebo pokojne aj vysadíme do jazdeckej polohy. Ak sa teda pozeráte na naše sexuálne narážky, zrazu pod nimi už nevidíte len uspokojenie potreby, ale jednoduchosťou povedané, že vás milujeme a skutočne po vás túžime.

Sexuálny diskomfort plodí neveru

Nespokojnosť v posteli nastáva, ak ste sa opreli o štatistiky alebo zohľadnili len svoje sexuálne predstavy a partnera ste na rozhovor o sexuálnej kvalite aj intenzite ani neprizvali. Mať pod sebou partnerku odovzdanú osudu totiž za sex ani nemôžeme považovať. Každý z nás potvrdí, že kvantita bez dostatočnej kvality je ako obedovať suché pečivo.

Tu prichádza odpoveď na otázku, prečo muži podvedú aj milovanú partnerku. Kvalita sexu a jeho intenzita nám vedia poriadne zamotať hlavu, a preto sa riadime heslom, že telo je vždy lepšie, ako mať v lone iba dlane. Ak sa vám nepodarí nájsť s partnerovým apetítom symbiózu, nie je isté či vzťah s nami vydrží. Pretože bez sexu nebudeme, to skôr bez ženy, s ktorou si ho dostatočne často a dobre neužijeme.

Zdroj: http://diva.aktuality.sk/clanok/46190/z-pohladu-muzov-ako-casto-chceme-sex/Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.