Penzión Zoborská ***  

Autor:
Publikované: 2015-10-21 00:53:00


Penzión Zoborská Nitra pre Vás

Penzión Zoborská *** Nitra sa nachádza v tichom prostredí pár metrov od centra Nitry a ponúka štýlové, útulne zariadené izby a prvotriedne služby. Zažite atmosféru starobylého mesta Nitra a využite komfort a služby, ktoré Vám ponúka Penzión Zoborská *** Nitra. Ako naši hostia máte vďaka skvelému umiestneniu penziónu všade blízko. V priebehu 10 minút sa dostanete k najhodnotnejším pamiatkam mesta Nitra ako Nitriansky hrad, synagóga, kostoly, Chrám sv. Emerána, galérie, divadlá a iné. Ochotný a priateľský personál sa o Vás postará počas celého Vášho pobytu.

Ubytovaným hosťom ponúkame celú škálu atraktívnych služieb:

bezplatné parkovanie na uzavretom parkovisku

raňajky formou švédskych stolov v raňajkovej miestnosti

bezplatné wifi

reštaurácia Česká Hospudka u Slováka

príjemné posedenie na letnej terase

nočný klub

Penzión Zoborská*** Nitra má k dispozícii 11 klimatizovaných izieb a 1 apartmán, celková kapacita je 25 lôžok. Ubytovaní hostia si môžu vybrať z nasledujúcich typov izieb:

Jednolôžková izba

Dvojlôžková izba

Izba s manželskou posteľou

Apartmán s dvomi kúpelňami

Klimatizované izby sú priestranné a vybavené moderným zariadením pre Vaše pohodlie a spokojnosť.

Ubytovaní hostia majú na izbách k dispozícii komfortné vybavenie:

klimatizácia

LCD Tv

minibar

kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom

fén

papučky

bezplatné wifi

základné hygienické potreby

Pýchou penziónu sú izby a apartmána s exkluzívnym výhľadom na Nitriansky hrad, vrch Zobor, či Staré mesto. Izby otočené do dvora sú tichšie a ponúkajú výhľad na vrch Zobor.

Na dlhodobý prenájom ponúkame luxusný apartmán, ktorý je situovaný v penzióne Zoborská a je priestranne a moderne zariadený. Ubytovaní hostia majú k dispozícií LCD tv, kúpeľňu so sprchou a samostatný vchod.

Hostia majú každé ráno pripravené bohaté raňajky formou švédskych stolov, ktoré pozostávajú z pestrej ponuky teplých jedál, výberu studených mís, zeleniny, čerstvého ovocia a mliečnych výrobkov. V blízkosti penziónu sa nachádza viacero reštaurácií so širokou ponukou jedál (talianska, čínska, slovenská kuchyňa) a možnosťou obedového menu.

Penzión Zoborská *** Nitra je ideálnym miestom pre obchodných cestujúcich ako aj turistickú klientelu. Turisti ocenia skvelú polohu ponziónu, vďaka ktorej majú blízko k historickým dominantám mesta Nitra a k turistickým atrakciám. Pracujúci hostia majú príležitosť si oddýchnuť po náročnom pracovnom dni v tichom prostredí nášho penziónu.

Budeme poctení Vašou návštevou.

Chcete si rezervovať izbu?

TELEFÓN      +421 37 6511194           E-MAIL      penzionzoborska@gmail.com

Zdroj: http://penzionzoborska.sk/Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.