Jam City spúšťa hru Harry Potter  

Autor:
Publikované: 2018-04-30 14:00:00


Spoločnosť Jam City spúšťa hru Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu dostupnú na App Store a Google Play

Nová mobilná hra umožňuje hráčom zažiť magickú školu čarodejníctva Rokfort a bezprostredné čarodejníctvo z pozície študentov.

LOS ANGELES--(BUSINESS WIRE) (TASR-OTS) - Mobilné herné štúdiu Jam City, založené v Los Angeles, dnes oznámilo, že nová mobilná hra Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu je k dispozícii na stiahnutie na App Store a Google Play. Hra Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu vyvinutá spoločnosťou Jam City v spolupráci s Warner Bros. Interactive Entertainment, je prvou mobilnou hrou, v ktorej hráči vytvárajú svoju vlastnú postavu a zažívajú život ako študent Rokfortu. Hra bude spustená pod značkou Warner Bros. Interactive Entertainment’s Portkey Games, ktorá je zameraná na vytváranie nových zážitkov s mobilnými hrami a videohrami, ktoré umiestňujú hráča do centra vlastného dobrodružstva, inšpirovaného originálnymi príbehmi J. K. Rowlingovej.

Táto tlačová správa obsahuje multimediálne obsah. Zobraziť plnú verziu tu:

Táto tlačová správa obsahuje multimediálny obsah. Zobraziť plnú verziu tu: https://www.businesswire.com/news/home/20180419006572/en/

Hrajte hru Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu už dnes! www.HarryPotterHogwartsMystery.com/ (Grafika: Business Wire)

"Existuje tak málo chvíľ, keď má mobilná zábavná spoločnosť šancu naozaj priniesť mágiu do sveta a sme nadšení úžasnou odpoveďou, ktorú naša hra už dostala od fanúšikov Harryho Pottera," povedal Chris DeWolfe, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Jam City. "My v Jam City sme tvrdo pracovali, aby sme zabezpečili, že každá ctižiadostivá čarodejnica alebo čarodejník môže vstúpiť do Rokfortu cez svoj smartfón a tablet a začať svoju magickú cestu."

Príbeh hry Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu je zasadený do 80. rokov 19. storočia. Hráči budú v hre postupovať ako študenti cez Rokfort, kde sa pripoja k jednej zo štyroch fakúlt. Hráči budú môcť vytvárať a inovovať personalizované postavy pomocou prispôsobovacieho systému avatarov, naučiť sa arzenál kúzelných schopností a vytvárať vzťahy s ostatnými študentmi. Budú tiež schopní naučiť sa všetko od vytvárania elixírov pod kritickým okom profesora Snapa až po transfiguráciu s profesorkou McGonagallovou. Spolu s interaktívnym vrhaním kúziel sa v hre nachádza systém problémov, v ktorom voľba ovplyvňuje časti príbehu.

"Možnosť zapojiť sa do tvorby hry Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu bude veľkým potešením pre moje vnúčatá," povedala Dame Maggie Smith, ktorá v hre stvárňuje hlas profesorky McGonagallovej.

Hráči sa tiež zoznámia s niektorými originálnymi hráčmi, ako je Penny, populárna odborníčka na elixíry z Bifľomoru, Tulip, rebelantský potmehúd z Bystrohlavu a Merula, študentka Slizolinu s temnou minulosťou. Pri odhaľovaní tajomstva Rokfortu budú hráči objavovať známe miesta ako Šikmá ulička a Rokvill.

Hra Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu je na hranie zdarma a je dostupná TERAZ na mobilných zariadeniach prostredníctvom App Store a Google Play. Pre viac detailov o hre Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu, a pre spojenie sa s ostatnými fanúšikmi Harryho Pottera navštívte www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery, a pre viac informácií navštívte www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

O spoločnosti Jam City:

Spoločnosť Jam City je globálnym lídrom v oblasti mobilnej zábavy, ktorá poskytuje herné zážitky miliónom hráčov po celom svete. Jam City založili v roku 2010 spoluzakladatelia spoločnosti MySpace Chris DeWolfe a Aber Whitcomb a bývalý výkonný riaditeľ Josh Yguado z 20th Century Fox. Jam City je kreatívna spoločnosť stojaca za niektorými z najziskovejších a najstálejších sociálnych hier pre mobilné zariadenia, vrátane Cookie Jam (víťaz na Facebooku v kategórii "Hra roku") a Panda Pop. Jam City je popredné štúdio pre Hollywood, ktoré vyvíja pohlcujúce mobilné hry bohaté na príbehy okolo ikonických zábavných značiek akými sú Harry Potter, Family Guy, Marvel Avengers a Futurama. Jam City má 500 zamestnancov v štúdiách v mestách Los Angeles, San Francisco, San Diego, Seattle a Buenos Aires. Tím Jam City je známy svojou kreatívnou dokonalosťou a technologickou inováciou v kľúčových oblastiach vrátane rozprávania, dátovej vedy a inteligencie divákov.

O spoločnosti Warner Bros. Interactive Entertainment:

Warner Bros. Interactive Entertainment, divízia spoločnosti Warner Bros. Home Entertainment, Inc., je popredným svetovým vydavateľom, vývojárom, poskytovateľom licencií a distribútorom zábavného obsahu pre interaktívne priestory vo všetkých platformách, vrátane konzolových, prenosných, mobilných a PC hier pre interné herné tituly i herné tituly tretích strán.

O Portkey Games:

Portkey Games od spoločnosti Warner Bros. Interactive Entertainment, je herná značka určená na vytváranie nových herných zážitkov pre mobilné telefóny a videohry z čarodejníckeho sveta, ktoré stavajú hráča do centra vlastného dobrodružstva, inšpirovaného originálnymi príbehmi J.K. Rowlingovej. Portkey Games ponúka hráčom príležitosť urobiť vlastné voľby v príbehu a zapojiť sa do prostredia čarodejníckeho sveta, kde môžu objaviť nové a jedinečné zážitky. Značka bola vytvorená tak, aby priniesla hráčom a fanúšikom nové herné zážitky, ktoré im pohlcujúcim spôsobom umožnia ponoriť sa do čarodejníckeho sveta, kde si môžu vytvoriť svoj vlastný magický príbeh.

O sérii Harry Potter:

Harry Potter je aj naďalej globálnym fenoménom. Každá zo siedmich kníh od autorky J.K. Rowlingovej prelomila rekordy v predajoch, pričom z doterajšej série sa predalo viac ako 500 miliónov kópií na celom svete a bola preložená do 80 jazykov. Filmy Harry Potter, ktoré produkuje Warner Bros. Pictures, dosiahli celosvetové zisky viac ako 7,7 miliárd dolárov, čím sa Harry Potter stal jedným z najväčších filmových licencií v histórii.

HARRY POTTER: TAJOMSTVO ROKFORTU software © 2018 Jam City, Inc. Vyvinuté spoločnosťou Jam City. Jam City® a Jam City Logo sú registrované a/alebo neregistrované ochranné známky spoločnosti Jam City, Inc. WIZARDING WORLD (ČARODEJNÍCKY SVET), HARRY POTTER a FANTASTICKE ZVERY Publishing Rights © J.K. Rowling. Postavy, mená a súvisiace znaky PORTKEY GAMES, HARRY POTTER: TAJOMSTVO ROKFORTU, ČARODEJNÍCKY SVET, HARRY POTTER a FANTASTICKÉ ZVERY © a ™ Warner Bros. Entertainment Inc. Všetky práva vyhradené

Poznámky editora:

- Ak si chcete stiahnuť materiály ku hre Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu, prosím, navštívte: https://app.box.com/v/HPHogwartsMystery-Assets

- Ak si chcete pozrieť alebo uložiť nový trajler ku hre Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu, navštívte: https://youtu.be/ehixbGzOZ_M

60 SEKUNDOVÁ VIDEO SPRÁVA - VIDEO S VYSOKÝM ROZLÍŠENÍM

- VNR 60 FINAL (Stiahnutie z Hightail): https://spaces.hightail.com/receive/U9rhF6TuD5

- VNR 60 (Stiahnutie z Dropboxu): https://www.dropbox.com/s/z0yplfmctvzcole/4036%20Harry%20Potter%20VNR%2060%20v7.mp4?dl=0

- 60 sekundová video správa (YouTube): https://www.youtube.com/watch?v=zp8wk6IMAUs&feature=youtu.be

90 SEKUNDOVÁ VIDEO SPRÁVA - VIDEO S VYSOKÝM ROZLÍŠENÍM

- VNR 90 FINAL (Stiahnutie z Hightail): https://spaces.hightail.com/receive/SkqfFtLpMA

- VNR 90 (Stiahnutie z Dropboxu): https://www.dropbox.com/s/6if8b0tdzb8c8bt/4032%20Harry%20Potter%20VNR%2090%20v7.mp4?dl=0

- 90 sekundová video správa (YouTube): https://www.youtube.com/watch?v=nvivyi6D6U0&feature=youtu.be

BALÍK B-ROLL - VIDEO S VYSOKÝM ROZLÍŠENÍM

- EPK (Stiahnutie z Hightail): https://spaces.hightail.com/receive/34AYAaC1zE

- EPK (Stiahnutie z Dropboxu): https://www.dropbox.com/s/3w1kc5qixie7kwt/4031%20Harry%20Potter%20EPK%20v7.mp4?dl=0

- EPK (YouTube): https://www.youtube.com/watch?v=onmEX8FFkj0&feature=youtu.be

Zobraziť zdrojovú verziu na businesswire.com: http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51792160&lang=en

Kontakty

Mediálne Kontakty:

pre Jam City

Sarah Ross, 310-924-1404

sarahr@jamcity.com

alebo

Jam City

Kenny Johnston, 602-999-1890

KJohnston@jamcity.com

alebo

ONE PR Studio (for Jam City in the US)

Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa

510-893-3271

jamcity@oneprstudio.com

Zdroj: Jam City

Multimédiá

Fotografia

Hrajte hru Harry Potter: Tajomstvo Rokfortu už dnes! www.HarryPotterHogwartsMystery.com/ (Grafika: Business Wire)

Zdroj:tasr.sk,jamcity.com, businesswire.com

 Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.