Apple Pay  

Autor:
Publikované: 2015-11-13 15:14:00


Apple Pay

Spoločnosť American Express prinesie službu Apple Pay držiteľom kariet na kľúčových globálnych trhoch.

Držitelia kariet American Express v Kanade a Austrálii budú môcť ako prví využiť službu Apple Pay už tento rok. V roku 2016 sa plánuje rozšíriť jej dostupnosť v Španielsku, Singapure a Hong Kongu.

Spoločnosť American Express (NYSE:AXP) oznámila, že služba Apple Pay™ bude dostupná na kľúčových globálnych trhoch a umožní držiteľom kariet American Express® platiť za chodu prostredníctvom iPhonu, hodiniek Apple Watch alebo iPadu.

Služba Apple Pay by mala byť dostupná pre držiteľov kariet v Kanade a Austrálii už tento rok a v Španielsku, Singapure a Hong Kongu v roku 2016. So službou Apple Pay budú mať držitelia kariet v týchto krajinách možnosť bez problémov pripojiť svoje spôsobilé karty American Express(i) pre spotrebiteľov, malé podniky a korporácie a platiť iPhonom alebo hodinkami Apple Watch v obchodoch, kde akceptujú bezkontaktné platby a American Express.

Držitelia kariet budú môcť použiť svoj iPhone alebo iPad pre platby v rámci účastníckych obchodných aplikácií. Pri platení prostredníctvom Apple Pay budú mať držitelia kariet naďalej zabezpečenú ochranu a zákaznícky servis, aký očakávajú od American Express. „Vďaka nášmu celosvetovému dosahu sme schopní Apple Pay priniesť rýchlo držiteľom kariet v týchto významných krajinách,“ povedal podpredseda spoločnosti American Express pre mobilné produkty a platby Tony Prentice. „Sme presvedčení, že je veľmi dôležité byť na čele vývoja bezproblémových a inovatívnych platobných riešení pre držiteľov našich kariet a sme radi, že môžeme naplniť tieto očakávania prostredníctvom Apple Pay.“ „Naši zákazníci sú nadšení zo skúsenosti so službou Apple Pay a my ju chceme priniesť čo najväčšiemu počtu našich užívateľov po celom svete,“ povedala podpredsedníčka pre službu Apple Pay Jennifer Bailey. „Vďaka celosvetovému vydavateľovi kariet ako American Express sme veľmi radi, že môžeme bez problémov priblížiť náš ľahký, bezpečný a dôverný spôsob platenia viacerým zákazníkom po celom svete." Tak ako v iných krajinách, kde akceptujú službu Apple Pay, držitelia kariet, ktorí používajú spôsobilú kartu American Express so službou Apple Pay, získajú nasledovné prvky: 
- Notifikácie v reálnom čase a detaily nákupov 
- Bezproblémové pripojenie k mobilnej aplikácii Amex® pre vylepšené monitorovanie účtu, údržbu a prístup k dostupným odmenám a ponukám.Bezpečnosť, ktorej môžete veriť. Ak držiteľ karty udrením, kliknutím alebo klopnutím omylom aktivuje platbu, American Express ho nikdy nezradí. Ochranou proti podvodom American Express zabezpečuje bezpečnosť držiteľov kariet. Bezpečnosť a súkromie tvoria základ spoločností American Express a Apple Pay. Keď držiteľ karty pripojí kartu k službe Apple Pay, číslo karty sa neuloží do zariadenia. Namiesto toho je pridelené, zašifrované a bezpečne uložené jedinečné číslo účtu zariadenia. Každá transakcia je autorizovaná jednorazovým jedinečným kódom pre dynamickú bezpečnosť. 

Viac informácií o službe Apple Pay získate na facebook.com/americanexpress, foursquare.com/americanexpress , linkedin.com/ company/american-express, twitter.com/americanexpress, and youtube.com/americanexpress. Hlavné odkazy na produkty a služby: charge and credit cards, business credit cards, Plenti rewards program, travel services, gift cards, prepaid cards, merchant services, corporate card and business travel. [i] „Spôsobilá karta American Express“ označuje úverovú alebo kreditnú kartu spoločnosti American Express určenú pre spotrebiteľa, malý podnik alebo korporáciu, ktorá nie je zrušená a ktorú vydala pobočka spoločnosti American Express. Predplatené karty a produkty nie sú spôsobilé. V prípade kariet s označením American Express, ktoré vydali iné finančné inštitúcie, kontaktujte vydavateľa karty a zistite si, či je účastníkom v službe Apple Pay. Pôvodnú verziu článku si môžete prečítať na businesswire.com: http://www.b usinesswire.com/news/home/20151027007064/en/ 
Kontakty American Express Bradley Minor, 212-640-2274 matsumotok001@japan-mfg.jp

Zdroj: American Express 

Upozornenie: Originál tohto textu je oficiálna záväzná verzia. Preklad uvádzame len ako pomocný text, odvolávajúci sa na originál, ktorý je jediným právne záväzným dokumentom.

Zdroj:Tasr,foto:googleDiskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.