Nexus 6P  

Autor:
Publikované: 2015-10-01 21:56:00


Huawei a Google predstavujú špičkový smartfón: Zoznámte sa s Nexus 6P

"Spoločnosť Huawei má obrovskú radosť, že mohla spolupracovať so spoločnosťou Google na vytvorení špičkového Nexusu pre svetový trh," povedal Richard Yu, predseda predstavenstva skupiny Huawei Consumer Business Group. "Ceníme si spôsob, akým zákazníci vítajú mobilné technológie vo všetkých oblastiach života, a vytvorili sme smartfón so skvelým dizajnom, výkonom a bezproblémovou integráciou najnovšieho operačného systému Android 6.0 Marshmallow."

"Máme obrovskú radosť, že spolu so spoločnosťou Huawei môžeme predstaviť zákazníkom Nexus 6P, náš doteraz najluxusnejší telefón, a Android 6.0, Marshmallow, náš najprepracovanejší a najvýkonnejší OS v histórii," povedal Hiroshi Lockheimer, VP Android, Chromecast a Chrome OS od Google.

Elegantný dizajn Nexus 6P má nádherný unibody dizajn s elegantným celokovovým telom. Je vyrobený z anodizovaného leteckého hliníka s diamantovým lemovaním hrán a vytesanej zadnej časti telefónu kraľuje fotoaparát, ktorý si hravo poradí pri slabšom svetle i so zachytením rýchleho pohybu.

Čistý Android Telefónom Nexus 6P spoločnosti Huawei a Google predstavili skutočne špičkové zariadenie so 100-percentným Androidom, ktorý integruje najnovší OS Android 6.0 Marshmallow.

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE – zostavený na základe sily Nexus 6P sa vyznačuje 5,7- palcovým displejom WQHD 518ppi AMOLED, ktorý je perfektný na hranie hier, pozeranie filmov a vykonávanie práce v perfektnej kvalite. V prednej časti sa nachádzajú stereo reproduktory s jasným zvukom. Vďaka najnovšej verzii osemjadrového procesora Qualcomm® Snapdragon™ 810 v2.1 Nexus 6P podáva úžasný výkon a vďaka batérii s kapacitou 3450mAh môžete hovoriť a esemeskovať od rána do večera.* Na spodnej hrane je reverzný konektor USB-C.* Priložená rýchlo nabíjačka typu C zabezpečí až 7-hodinovú výdrž batérie len po 10 minútach nabíjania.

*Všetky údaje o výdrži batérie sú orientačné a sú založené na profile priemerného kombinovaného používania, ktorý zahŕňa čas používania aj stavu pohotovosti. Samotný výkon batérie sa môže líšiť a závisí od viacerých faktorov vrátane sily signálu, sieťovej konfigurácie, veku batérie, prevádzkovej teploty, vybraných funkcií, nastavenia zariadenia, ako aj užívateľských vzorcov hlasových, dátových a iných aplikácií.

FOTOAPARÁT - Silný fotoaparát s lepšou svetelnosťou Nexus 6P má najlepší všestranne použiteľný fotoaparát. Fotoaparát Nexus je skvelý na fotografovanie vonku, a skutočne zažiari pri horšom svetle. Vďaka väčšiemu 1.55um rozlíšeniu zachytí viac svetla dokonca aj v najmatnejších podmienkach, čoho výsledkom sú fantastické detaily a ostrý obraz. Nexus 6P podporuje 4K video i spomalený záznam. S rýchlejšou aplikáciou Google Camera vám neunikne žiadny moment a v aplikácii Google Photos môžete ľahko oživiť svoje spomienky a mať ich vždy poruke. Nexus 6P má aj prednú 8-megapixelovú kamerku s inovatívnou technológiou HDR+ od Google, a tým sa radí medzi na trhu najlepšie fotoaparáty pre vytváranie tzv. selfie fotografií.

ČÍTAČKA ODTLAČKOV PRSTOV – Jednoduchšie zabezpečenie: Jeden prst Váš Nexus je rýchlejší a bezpečnejší s čítačkou Nexus Imprint, ktorá je umiestnená na zadnej strane vášho telefónu a ktorá podporuje jeho prirodzené držanie. Jeden dotyk zapne váš telefón a rýchlo a jednoducho sa spustia vaše aplikácie. Pre užívateľov v USA funguje Nexus Imprint pre službu Android Pay pre rýchle a ľahké nákupy na tisíckach miest po celej krajine. (Nepotrebujete heslo, na to, aby ste sa dostali k svojim emailom alebo fotografiám, alebo nakúpili cez Android Pay vám stačí len odtlačok prsta. [platí len pre USA])

ČISTÝ ZÁŽITOK Z ANDROIDU - Vždy nové. Teraz beží Marshmallow. Od najmenších detailov prepracovaný tak, aby sa stal najobľúbenejším OS na svete, a preto prináša neprekonateľný zážitok z Androidu. Váš softvér sa aktualizuje vždy medzi prvými.*Vždy budete mať najčerstvejšiu, najrýchlejšiu verziu, Android 6.0 Marshmallow, ktorý pre vás pracuje bez zbytočných ďalších inštalácií.*https://support.google.com/nexus/answer/4457705?hl=en Dostupnosť Nexus 6P bude dostupný vo viac ako 30 krajinách vrátane USA, Kanady, Nemecka, Veľkej Británie, Japonska, Austrálie a Indie. Nexus 6P bude dostupný na predobjednávku v USA, Kanade, Veľkej Británii, Írsku a Japonsku cez Google Store od 29. septembra. Telefón s kapacitou pamäte 32/64/128 GB prichádza v troch farbách - sivej, čiernej a bielej.

O spoločnosti Huawei Consumer BG

Produkty a služby spoločnosti Huawei sú dostupné vo vyše 170 krajinách a využíva ich tretina svetovej populácie. V rebríčku dodávok mobilných telefónov bola v roku 2014 na treťom mieste. Spoločnosť vybudovala šestnásť výskumných a vývojových centier v Spojených štátoch, Nemecku, Švédsku, Rusku, Indii a Číne. Huawei Consumer BG je jedným z troch obchodných jednotiek a zameriava sa na smartfóny, mobilné širokopásmové zariadenia, domáce zariadenia a služby tzv. internetového oblaku (cloud). Medzinárodná sieť spoločnosti Huavei je postavená na 20-ročnej skúsenosti v telekomunikačnom priemysle a jej cieľom je prinášať najnovší technologický pokrok spotrebiteľom po celom svete. Viac informácií nájdete na: http://consumer.huawei.com/cn

Zdrojový článok nájdete na businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20150929006449/en/

Kontakt:

Racepoint Global for Huawei Consumer BGLisa Kennedy

415-694-6717huawei@racepointglobal.com

Zdroj: Huawei, TASR, Foto: google

 Diskusia k článku:

Zatiaľ tu nie je žiadny príspevok.